Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz BullZeye #21639 üzenetére

    Figyuka, értsd már meg, hogy amit akarsz azt nem lehet. Ezt felesleges tovább ragozni. Azért is nem írtam, hogy használj flash 9-est, amit írtál. AMD mérnökei biztos unalmukban találták ki az UVD szintet Flash videókhoz és biztos csak azért nem építenek a driver-be egy idle és UVD közötti órajelet, mert képtelenek rá. Évi 50k. Felőlem úgy használod a 4890-esed ahogy akarod, sokan feszelik alul a VGA-t; sötöbö... Ezeknek a kókányolásoknak Én semmi értelmét nem látom. (se felfelé, se lefelé) Persze műkedvelő módon az ember downclock-olhat és alulfeszelhet és sötöbö; de lehet hosszú távon (akár az 1 évet figyelembe véve) a kísérletezgetésekkel; nem stabil állapotokkal sokkal több árt a hardver-eknek, mint amit megspórol az ELMŰ szla-n. Magyar háztartásokra pedig teljességgel jellemző, hogy 5 gép van egy háztartásban. No, ezekre aludjál még egyet...

    PS: Még mindig nem egészen értem, hogy mit is akarsz?!

    1.) idle órajel nem jó; mert kaki a YT minősége;
    2.) UVD nem jó; mert sokat eszik a VGA;

    Te most mit is szeretnél?!
    Ne 50W-al, hanem csak pl. 25W-al egyen többet a VGA és legyen egy "DIY IdleUVD" órajeled, vagy mi a rákot?

    Más, ha már egyszer Flash:

    Október elején, sok újdonsággal jön a Flash Player 11

    "A fejlesztők szerint az új webböngésző bővítmény akár ezerszer jobb 2D/3D renderelési teljesítményt kínál majd előző kiadásához, a 10-es verzióhoz képest – ez pedig a teljes GPU alapú hardveres gyorsítás támogatásának köszönhető. Ez eddig rendkívül jól hangzik, de van egyéb is a vállalat tarsolyában. A következő legfontosabb újítás az, hogy a Flash Player 11-es kiadása már teljes, natív 64-bites (x86-64) webböngésző támogatással érkezik"

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák