Hirdetés
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Magisk
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Kétezer eurós csomag lehet a Vivo X300 Ultra
- Xiaomi 13 Pro - szerencsés szám
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
Mobilarena
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sil
senior tag
- Ha 0-ra rakjátok az nglayout.initialpaint.delay-t, utána ne csodálkozzatok, ha némelyik weboldal szétcsúszik és nem jön be rendesen (főleg lassabb netkapcsolat esetén). Alapból 250 az értéke, ennyi ezredmásodpercig vár információra, mielőtt elkezdené kirajzolni az oldalat. Ha ennél lejjebb teszitek, látszólag gyorsabb lesz az oldalmegjelenítés (hisz azonnal megpróbálja megjeleníteni), viszont az oldal teljes betöltődése jóval lassabb lehet, és gyakoribbak a hibák is. Ha viszont kicsit tovább vár, nem kell annyit számolnia és nem kell utólag újratördelnie az oldalt, így végül akár gyorsabb is lehet az oldalmegjelenítés. Az ideális érték függ a gép és az internetkapcsolat sebességétől is, így leginkább próbálgatással lehet beállítani, ha kézzel csinálod.
- A network.http.pipelining kb olyan, mint amikor egy letöltésvezérlőben beállítod, hogy több szálon töltsön. (Engedélyezi, hogy még mielőtt az egyik lekérésre választ kapna a böngésző a szervertől, indítson egy újat.) Észrevehetően gyorsít, viszont nem minden szerver támogatja. (Ez a HTTP 1.1 specifikáció része.) Az IE6 pl ilyet nem tud, Operában meg alapból be van kapcsolva.
A network.http.proxy.pipelining ugyanez, arra az esetre, ha proxy-t használsz. Ha nem használsz, tök fölösleges állítgatni.
- A network.http.pipelining.maxrequests értéke valóban 1 és 8 között lehet. 30-ra nincs értelme állítani. Egyébként azt adja meg, hogy ha be van kapcsolva a pipelining, hány ilyen kérés folyhat egyszerre, párhuzamosan (hány ''szál'' legyen).
- A browser.turbo.enabled-nek az égvilágon semmi hatása nincs Firefoxban. Ez egy régi preferencia, még a Mozillából maradt. Valami olyasmi volt, hogy ha valamelyik komponens már fut, akkor a többi gyorsabban betöltődjön, ha jól emlékszem. A Firefox viszont ''csak'' böngésző, nincs más komponense, mint a Mozillának.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Xbox / Microsoft Store feltöltőkártya kód (digitális, HU) több címlet, több db, azonnal, olcsón
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- PC Game Pass előfizetés
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Honor Magic6 Pro / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HP Elitebook / Probook üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával
- 27% - Crucial 96GB (2x48GB) DDR5 5600MHz CT48G56C46S5 Notebook RAM!
- AKCIÓ! Lenovo Thinkpad P15 Gen 1 FHD notebook - i7 10850H 32GB DDR4 1TB SSD T2000 4GB W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
KAMI911
