- Három Redmi 15 érkezett a lengyel piacra
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
Nem erre gondoltam. Ahhoz hogy a dobozon rajta legyen a védőföld, és az ne működhessen úgy mint antenna, ami a tápegység RF zaját sugározza. Ezért lenne itt fontos a csavaros kapcsolat a tápegységgel.
sati: Szerinted a DDR4 memórián lévő bordának a díszítésen kívül lehet EMI/RF shild funkciója?
-
Apollyon
Korrektor
Ide: Small Form Factor PC
-
#16939776
törölt tag
Ezeknek a "3D"-s hatású mintáknak az ezredforduló előtt volt nagy divatja, mint embléma használni, azóta nem nagyon találkozni ennyire egyszerű motívumokkal. Én esélyt adnék neki, hogy ez akár egy funkcióval rendelkező valami, pl.: egy esztétikusnak szánt hangszórórács vagy egy rövid járású gomb-hoz tervezett kikönnyítés is lehet.
-
#16939776
törölt tag
Sosem láttam hasonló arányú, minden irányban szellőző ipari házat, gyanús hogy kisipari vagy az előlap utólagosan került rá.
Ha netán mégis sorozatben készült, akkor a front panel PCB-jén lesz márkajelzés, abból el lehet indulni.Belsejéről, hátáról is dobhatnál még képet.
-
#16939776
törölt tag
Húzd le amit rákötöttél, és egyesével éleszd fel. lehet valamelyiknek hibás a tápkábele, adatkábele ami miatt bele fagy a kommunikációba.
Ha van rá lehetőség a tápegység 5 és 12V-át ellenőrizd le terhelésnél lehetőleg ne ingadozzon.
Ha van PS/2-es bill, egér, azt dugd be usb helyett.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Három Redmi 15 érkezett a lengyel piacra
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Őszre feketét ölt a THEC64 Mini
- Házimozi haladó szinten
- További aktív témák...
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- AKCIÓ! EZÜST! RITKASÁG! Surface Pro 11 Qualcomm Snapdragon X Elite 16GB 1000GB OLED 120Hz Gar!
- LG 55B3 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest