- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Mobil flották
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Így teljesít a Nubia Z80 Ultrában az új Snapdragon
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dugo_
veterán
válasz
Anonymus23 #44146 üzenetére
Szerintem először ellenállást iktass be. Minden plusz költekezés kérdéses egy ilyen tápnál.
12k egy Chieftec SFX-350BS 350W, ami elég halknak mondható, a kérdéses minőségű LC Power-t meg elsütheted valami madárnak az aprón...Nekem egy Fractal Design Integra SFX 450W-ba (aka. FSP 450-60GHS) került bele egy 4 pines PWM-es NB-BlackSilent Pro 80mm venti, másfél éve megy így kevesebb levegővel a táp, és a venti sem mutat hibát a fesz. alapú szabályzás miatt. Nálam ~130W körül van a teljes terhelés.
Vettem egy ilyen 2 pines kábelt, félbevágtam, és beletoldottam a tápból jövő ventikábelbe, így van aljzatom a későbbi venticseréhez és nem is kellett a táp nyákján mókolni a bekötést.
kép -
tthom
senior tag
válasz
Anonymus23 #44146 üzenetére
Azért mondtam az ellenállást.. Belekötöd a venti ágába. Vagy, ha szeretet a kihívásokat, elvágod a mazzag, aztán kivezeted egy venti fordulatszám szabályzóra. Netán a régi módszer szerint bekötöd a +5 és +12 közé 7V-ra. Régebben én is járattam így egy tápot. Szóval van lehetőség.
Amúgy én is a konyhába akarom kirakni a NASt, ott úgyis mosógép, hűtő, minden van, nem zavaró, hogy megy az is.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- ASUS PRIME Z590-P
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- MEGÉRKEZTEK! - 512MB (3db) - 1GB (16db) - 2GB (21db) DDR2 RAM-ok (és RAM-Kitek)
- Asus ROG Strix Z790-E Gaming Wifi alaplap gyári dobozában
- Nagyakkus, mobilnetes - Dell Latitude 5330 i3-1215U 6mag! 16GB 1000GB 13.3" FHD 1 év gar
- AKCIÓ! MSI MAG 325CQRXF QHD VA 240Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkPad L14 G2 i5-1135G7 32GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Honor 90 lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest