- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Mobil flották
- Milyen okostelefont vegyek?
- Milyen GPS-t vegyek?
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- Második bétánál jár a One UI 8
- Megvan, milyen chipet használ a Pura 80 Ultra
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ecaddsell
aktív tag
válasz
Archttila #42689 üzenetére
Én 70 fokig nem nagyon aggódnék, felette is inkább a throttling miatti sebesség visszaesés ami zavaró lehet (mivel több szenzor is van az NVMe SSD-n ill. maga az algoritmus sem ismert nem tudjuk pontosan hogy befolyásolja a throttling mértékét a hőmérséklet).
Nekem is az alaplap hátulján van az SSD, de viszont mivel kis fogyasztású jól hűtött proci közelében van nem foglalkoztam különösebben vele.
A másik opció a VGA és a proci környékén, nem vagyok meggyőződve arról, hogy egy erősebb VGA esetében ez jobb opció. -
Speed®
titán
válasz
Archttila #42689 üzenetére
Mindenkit zavar, csak nem sokan hajlandóak moddolni.
Tálca SSD alatt kivág, hűtőbordák fel, problem solved..shteer
Alkalmatlan felépítésű házban nyilván nem javasolt
Én a kis Chieftecemet simán szétvágom, ha melegszik.
Úgyis csak a Kontron van benne, az M6I másba kerül..
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! ASRock Z390 i7 8700K 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3050 8GB Zalman i3 Edge Seasonic 650W
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
- Vásárold meg most a Zalman T7-et, és élvezd a minőséget!
- Csere-Beszámítás! Xbox One X 1TB Játékkonzol Olvass! Model 1787
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest