Hirdetés
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Légből kapott hírünk van képekkel
- Xiaomi Mi 9T Pro - tizenegyes!
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Magisk
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- iPhone topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
A Zéé
addikt
na, beszereltem a videókártyát, és a procihűtőt is... Megkínlódtam...
Eddig nem különösebben zavart, de már látom, hogy milyen pici apróságokkal lehet igazán megkeseríteni az egyszeri user életét. Annyira lenn van az alaplap (Asrock H110M-ITX) proci foglalata, hogy a hűtőcseréhez szét kellett szednem teljesen az egész gépet, és ki kellett venni az alaplapot. Hiába van az alaplapi tálcán egy nagy nyílás, az alsó 2 csavarhely a nyílás alá esik. Amúgy még szerencse, hogy nem volt Alpenföhn Panorama raktáron Iponnál, mert akkor azt vettem volna, és az már szerintem nem férne bele annyira alacsonyan van. Maradt kb. 3 mm hely így is az SSD felett, a memóriamodul meg a hűtő közt meg van 1 mm. Ennél nagyobb hűtő nem fér be. De legalább elmúlt a zúgás! Ha fenn lesznek az oldallapok, szerintem az a minimális zaj is eltűnik.
A videókártya faca lesz, 1100 rpm-ig jutottam vele most max, de akkor se hallottam hangját.Viszont fény derült rá, hogy miért nem jó a jobb oldali felső USB portom... Az alaplapi csatlakozó egyik tüskéje le van törve

Új hozzászólás Aktív témák
- Bemutatkozott a Resilient, amelyben élőhalottaktól kell megvédenünk kolóniánkat
- Milyen monitort vegyek?
- Canon MILC: EOS R és M topik
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Battlefield 6
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Nintendo Switch 2
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Huawei Quidway S5324TP-SI-AC - 24G, 4SFP, L2, managed switch
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B550M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Zalman Z1 Plus CM 750W
- iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3430, 91% Akkumulátor
- Fujitsu LifeBook Laptop U749 i5-8365U
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370-A i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T7 Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



