Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Xiaomi Mi 9T Pro - tizenegyes!
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Megvan, melyik Redmi turbóz 9000 mAh-ra
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
Grave_444
#14890
üzenetére
Legyen benne sok örömöd!

(#14891) buherton: "120 W-os Pico PSU vajon elbír egy ilyen alaplapot, és 3-4 3,5"-es vinyót?"
- A HDD-k fogyasztása felpörgésnél kritikus, modelltől függően 20-30W körül alakul. Általánosságban elmondható, hogy minél nagyobb tömeget kell felpörgetni (tányérok mérete és száma), illetve minél magasabb fordulatszámra (erősebb motor), annál nagyobb az érték. De igazából találgatni sem kell, a gyártó által megadott specifikációban fel szokták tüntetni.
- A 120W-os PicoPSU 12V-on, megfelelő szellőzés mellett folyamatosan 7A-rel terhelhető (84W), illetve egy percet nem meghaladóan 10A-rel is (120W). Márpedig a HDD-k felpörgése 10-20 másodpercnél bizonyosan nem tart tovább (még addig se - mielőtt még valaki belekötne
).
Tehát a válasz a kiszemelt HDD-k függvényében lehet igen is és nem is. Tekintettel a C-60-as APU kis fogyasztására, 4db 5400 rpm-essel nem hinném, hogy gond lenne.(#14907) RootRulez: "Amúgy a gyári hűtő be fog férni az Elite 120-ba?
"
Igen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Telekom mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iPhone topik
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Xiaomi Mi 9T Pro - tizenegyes!
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I NBD Gari!
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3933, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

"

