- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel topik
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
Hirdetés
-
Mobilarena
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. augusztus
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tompika777
senior tag
válasz
gatesz #93844 üzenetére
A legegyszerűbb, ha a kiszemeltnek letöltöd a használati útmutatóját, és megnézed, mert ugye az általános leírásokban ilyen funkciót nem emelnek ki. De amint látom már néztél egy másikat és meg is rendelted... Mivel online történt a rendelés , ha nem tudja, akkor visszaküldöd és kész...
-
gatesz
tag
válasz
gatesz #93844 üzenetére
Sziasztok,
Az EMAG-on van most egy akció. Én meg is rendeltem egy AX20-at. 20.990 Ft volt.
Ha megnézitek amit behoz a link azt a FLANCO nevű cég forgalmazza, de alatta ott van, hogy az EMAG által forgalmazott készülék 3 év garival 20.990Ft.
Szerintetek jó vétel volt? AZ AX 23 az olcsóbb, de az tudásban jobb lett volna? Csak az AX20-at láttam az ajánlott termékek között.
-
Soma01
veterán
válasz
gatesz #88393 üzenetére
Én is úgy tudom, ahogy Intruder2k5 írta. Saját routert tehetsz utána. És bridge/modem módba is kapcsolhatod. Próbáltad már ezt? De mire cserélnéd ki? Ha hibás, a szolgáltató kicseréli.
A Telekom témában kérdezz rá, hogy ki lehet e cserélni sajátra? Ki mondta vagy hol olvastad amúgy, hogy lehet cserélni? -
válasz
gatesz #88390 üzenetére
Szia!
Létezik olyan router (HGW) amibe koax kábelt tudsz dugni, ilyen a TC7200 is, de ha saját magad veszel olyat, azt a szolgáltató nem fogja felengedni a hálózatára, ott azt vagy köteles használni, amit ők adnak. Elvileg modem (bridge) módba lehet állítani, ha csak nem tiltották le azt is, és akkor mögötte használhatsz saját routert, vagy végső esetben dupla nattal is mehet a saját router. Szóval kiváltani sehogy sem lehet.
-
válasz
gatesz #58791 üzenetére
Egy router soha nem lesz olyan teljesítményű minden egy dedikált NAS így csak kompromisszumosan használhatóak a NAS funkciói egy router-nek.
Asus AC51U nem ajánlott az AC750-es volta miatt.
2-3 TB-ig biztosan nem lesz gond a mérettel.
DLNA támogatással már megfelelő lesz elvlegiben.
D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott) is szóba jöhetne mint lehetőség. Ha nem kell dual band wifi akkor Asus N18U.
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- ASUS routerek
- Milyen légkondit a lakásba?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- AliExpress tapasztalatok
- Nintendo Switch 2
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen videókártyát?
- EA Sports WRC '23
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- További aktív témák...
- MSI MAG 341CQP QD-OLED 34" UWQHD ívelt Gaming monitor + több mint 3 év garancia
- Sony PlayStation 5 Media Remote eladó
- Eladó Xiaomi Mi 10 5G 8GB / 128GB Twilight Gray Szinte karcmentes!
- iPad Pro 12.9" 4.Gen 2020 1TB Space Gray Wifi cellular, Garanciával, üzletből
- Dell Latitude 7420, 14" 4K IPS, I7-1185G7 CPU, 16GB DDR4, 512GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia ( ol
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- Szinte új! 3 Hónapos! Playstation 5 Slim Disc (Lemezes) Kiadás! Garancia: 2027.05.15
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i5-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest