Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epzon

    őstag

    válasz Vision #2328 üzenetére

    Te nem akarod érteni, szándékosan mert neked az az üzlet ha szerződsz valakivel. Ami nem gond, csak attól, hogy fostalicskázol meg szarozol még nem lesz igazad.

    2000 oldal nyomtatása - EPSON M200 - 120 000 Ft mindennel együtt
    2000 oldal nyomtatása - RICOH valami - 380 000 Ft (bruttó) mindennel együtt

    különbség: 260 000 Ft (bruttó) --> ez tény --> ez 1 ember 1 havi bérköltsége, szerintem bármelyik munkavállaló inkább választaná azt, hogy akkor ő ezt kéri inkább és nem egy csilivili gépet amire nincs feltétlen szüksége

    TÉNY az is, hogy a RICOH több funkcióval nagyobb teljesítménnyel és több szolgáltatással bír, de ezt most nem kérdezte senki, annyi volt a kérdés, hogy mit érdemes havi 2000 oldal nyomtatásra vásárolni. Ha a kérdező felsorolt volna még 10 egyéb igényt amit az epson nem tud akkor kész.

    Ma voltam egy orvosi rendelőben ahova egy tintás epsont telepítettem (WP-4015DN) recept nyomtatásra.
    Tudod mit használtak eddig? EPSON C45 - 7 éven keresztül havi 2-3000 recept nyomtatásra
    ez a szerinted fostalicska gép kb 100 000 nyomatnál jár, utángyártott tintával és még most is megy csak a vonalkódot már nem nyomtatja szépen és nem tudják leolvasni

    ennyit a tapasztalatokról

    (#2327) szeva000 egy szóval nem mondtam, hogy az epson tovább bírja mint a Ricoh, csak éppen
    2szer annyiba kerül, már a második évben! Akkor melyik éri meg jobban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák