Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levwi

    aktív tag

    Hellosztok keresnék egy jó hatásfokú halk cpu hűtőt. Csak torony érdekel, mert szerintem az mutat jól egy házban. Most egy arctic freezer 7 pro-m van és és nem vagyok teljesen elégedett, főleg, hogy nem néztem utána vásárláskor és az egyik ram foglalatomat nem tudom használni miatta.

    Ár amit rászánnék az olyan 10 nagyon max 15 ezer de ha olcsóbban van jó megoldás az is érdekel.

    A ház amibe kerül az egy corsair carbide 300r elméletileg 170 cm-ig befér csak nem tudom, hogy akkor tudom e használni a két oldalsó ventihelyet, és lényeg, hogy oda is elférjen 2 venti, ne lógjon bele a cooler.

    Alaplapom most még asus f1a55 fm1 foglalatú lap de tervezem a váltást lga 1150-re, egy asus z97 pro gamer lappal szemezgetek, szóval univerzális hűtő kell.

    Mostani procim athlon 2 x4 651k 100watt a tdp-je ,de nem bánom ha jóval túl lesz méretezve a hűtő, hogy minél halkabban tegye a dolgát.

    Ramom corsair xms3, ramok pontos tipust most hirtelen nem tudok, de ha kell akkor előkeresem a dobozát.
    Remélem nincsenek nagy elvárásaim ezért az árért.

    Huawei P20 Pro Black

Új hozzászólás Aktív témák