- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Netfone
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Soundcore Liberty 4 Pro - basszus!
- Jövőre az Apple megérkezhet 2019-be
- Májusi bemutató, júliusi piacra kerülés, áremelés
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sziasztok, nem nagyon vagyok a toppon mostanában újdonságok terén, szóval van nekem egy G31/E2200/HD3850/2x2DDR2 gépem, ez menne a gyereknek, mert kezd meghalni az A64-ese(alaplap eldobálja a pci eszközöket, meg az integrált lan-t) Ő csak mmo-zik max 1280-ban, és az én gépem sincs kihasználva, net, film, néha egy kis autodesk, vagy valamilyen programozás. Szóval mennyiből lehetne az enyém helyére megúszni egy gépet, akár használtan is? Vinyók maradnak, házak, tápok maradnak. Valami újabb cuccra gondolok itt, ilyen AM3/FM1/1155 esetleg ha használtan olcsó úgyse lesz pénz bővíteni 1156. Integrált videó valószínűleg elég, max fullHD-ra kell, a 3850 a 256 megájával úgyse volt elég a fullhd-ra játszani, meghát nincs is időm ilyenekre már. Szóval alaplap+proci kéne, és valami olyan memóriából egy 4 gigás modul, amiből tutira lesz fél-1 év múlva pár a dual channelhez. 775 már nem éri meg, tudnék 13ért 775 microatx alaplap+ház+celeron+80sata+gigaram, de a cerka kevés nekem is, a gyereknek is, szóval ehhez még procc az 30ból 775. Olcsó H61+celeron , esetleg pentium? H67 mivel jobb? USB 3.0 hol kezdődik, mert hamár rászánja az ember... FM1 vagy AM3? Jobb a llano? Ár/teljesítmény? Mit ajánlotok?
Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
Ha kérdezel, feltétlenül közöld a következőket:
1. Mennyit szánsz az alaplapra?
2. Milyen hardverek alá szeretnéd?
3. Milyen méretű lapot szeretnél?
4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB 2/3,SATA 2/3,PCI,PCI-E,...)
5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ?
6. Szeretnél tuningolni vagy nem?
7. Használt, vagy új alaplap?
8. Fontos e a lap kinézete (színe,design,rgb,...)
+1: A jövőben tervezed e a processzor cseréjét (pontos típus)/fontos e az alaplap fejleszthetősége?
Összefoglaló tele van alaplap ajánlásokkal, kérdés előtt nézz rá, sanszosan válaszra lelsz.
Ha az alaplapoddal kapcsolatos kérdésed van ami nem függ össze a vásárlással (beállítások, OC, stbstbstb...) vagy csak valami meghibásodott akkor látogasd meg az "Nem indul és mi a baja a gépemnek " illetve az "Azonnali alaplapos kérdések órája" topikot! Ez egy ajánlós/vásárlós topik!
Ha nem a témával kapcsolatos a mondanivalód, látogass el az Alaplap OFF topik-ba.
- Honor X8c 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Eladnád a telefonod? KÉSZPÉNZES OKOSTELEFON FELVÁSÁRLÁS azonnali fizetéssel!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest