Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz #70234880 #11986 üzenetére

    láttam róla videót, az accesspointék agyba-főbe dicsérték, hogy milyen jó, és szépen megdicsérték minden tulajdonságát, amitől én lábrázást kapok. ciscót mindig pont addig szoktam szeretni, míg meg nem látom az árát. az ubnt-nél meg megalkották a doa fogalmát, amit én is megszívtam, így azóta az nálam tiltólistás. ja, most arról ne beszéljünk, hogy itt korábban össze lettek hasonlítva olyan eszközök, amik mikrotikben huszonezer forint, ubnt-ben meg 180-360 ezer között. a korrektség jegyében.

    ehhez képest kosárszám van mikrotikem, nekem sose volt semmi komoly bajom velük. legutóbb elkapkodtam a frissítést, attól betéglásodott, de nem volt nagy varázslat észheztéríteni. az tény, hogy a mikrotik kényes a tápra, mi ezt megszoktuk, azóta nincs vele baj.

    visszatérve a kérdéskörhöz: az általam ismert emberek elsöprő többségében fel sem merül, hogy adatvédelemmel foglalkozni kellene, nekik lehet jó a felhő, amíg a naih meg nem bünteti őket, hogy porzik. és ismétlem magam: nem lehetetlen jogilag rendesen megcsinálni, de nehéz. hiszek benne, hogy a többség nem tudja/nem akarja/tesz rá magasról.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák