Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Kleroo #19116 üzenetére

    Vigyázz vele: azt hiszem 1 év teljes körű és egy év alkatrész csere(tán ilyenkor a szervizes hónaljszagát te fizeted, amit szerelés közben összeszed...)...de az biztos hogy küzdeni kell velük, nem egy fuji (élből vállal 1+1 évet...bár a javítási dőt nem feszegetném...lett 1-2 ősz hajszálam)

    Mindenképpen hívd fel a központi szervízt (Kalotaszeg u. asszem) és erőteljes hangnemben érdeklődj...kelts NAV-os benyomást, ellenkező esetben lepattint hülyeségekkel...

    OFF:

    Érdekes a pana szervíz...10 évvel ezelőtt jóba lettem a tv-plazma szekció vezető szervizesével (jókat beszélgettünk mint videób..zik)és az lett az eredménye, hogy elintézett egy majd két(!) éves tv-nek pénz visszafizetési garanciát (egyébként nem baja volt, hanem egy bug-ot használtam ki) persze ellenkező esetben harcolhattam volna...

    Parci: de azt hallottam az nem ez a minőség...na sebaj, nekem nem lesz...12-60 között nekem perpill. megfelel...

    Mercutio: Tetszik az a 14-es a pm1-en :) ...vigyázz rá, hihetetlenül jól karcol...vannak sokkal rosszabb darabok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák