Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ibizadance

    csendes tag

    Sziasztok,

    telefon vásárlás előtt állok, mert a jelenlegi HTC 10-es készülékem aksija már a végét járja. Sok tesztet végig olvastam, de csak még tanácstalanabb lettem. Tudtok pár hasznos javaslatot adni az alábbi szempontok alapján?

    - Árkategória. 200ezer Ft környékét gondoltam rászánni.
    - Használt vagy új? Új.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál (Telekom).
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? 3-4 évet nem bánnám, ha kibírna.
    - Mire használnád? Alapvető felhasználásra (telefon, net, közösségi média,...) valamint szeretném ár-érték arányban a legjobb fényképezési lehetőségeket kihozni a készülékből. 5G nem elsődleges szempont. Továbbá fontos nekem a minél alacsonyabb SAR érték.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? HTC 10-esem 146mm x 72mm, kicsit nagyobb lehet az új készülék, de ne legyen egy nagy tepsi.

    Samsung Galaxy S20 FE-t és Google Pixel 6-ot nézegettem. Érdemes a fenti szempontok alapján ezen készülékeken gondolkodni? Megéri még ezeket megvenni vagy már régi telefonoknak számítanak? Várjak most már az év végi akciókra (Black Friday, Karácsony)?

    Köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák