Hirdetés
- Ez lehet az Apple hajlítható telefonjának formája, mérete
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- iPhone topik
-
Mobilarena
Manual, analóg, filmes, MF objektívek
Új hozzászólás Aktív témák
-
masterful87
senior tag
válasz
MrChris
#10063
üzenetére
Vajon a camdiox lencse tesz csodát, vagy egy full frame gépen eleve ilyen penge képeket produkálnának egyes obik?
De nem is értem, a lencsének van egy bizonyos feloldóképessége, hogy adott szenzorméreten mekkora felbontást tud élesen kirajzolni. Konyhanyelven megfogalmazva.
Na de a speed booster összenyomja a lencse által vetített képet egy még kisebb területre, ezáltal még inkább romlana a feloldóképessége, nem?!Csak arra tudok gondolni, hogy ezek az obik FF-en se lennének pengék, de a turdo lencséje, meg a plusz fényerő kifejezetten jót tesz neki, és láss csodát, az addig gyenge kép hirtelen rengeteget javul.
Az utolsó mondatod miatt gondolkoztam el mindezen, hogy lehet nem "csak" a szegény ember közel FF-je valósulhat meg egy Sonyval, Fujival és mellé a megfelelő speed boosterrel, hanem talán még annál jobb is lesz?!
Még az is eszembe jutott, hogy a booster nélküli képet egyszerűen le kéne kicsinyíteni a megfelelő méretre, így méretarányos lenne minden, persze a nagyobb látószög hiányozna. Na de ha lekicsinyítjük a több infót kevesebbre, akkor egy kicsit élesebb lesz minden, és pl. a CA mérete is csökkenne.
Ha a drive képeket teszem egymás mellé, a camdioxosat teljes méretre, a másikat pedig hozzá kicsinyítve, akkor is jobb a turbos kép, sokkal élesebb, szóval ez se lehet az oka a javulásnak.
Új hozzászólás Aktív témák
- GoPro 10 Hero Black
- Hoya HD Filter CIR-PL 58 Digital - Prémium cirkuláris polárszűrő + Dörr Advanture filter tartó
- Canon RP + 50 1.8 + Godox V350 + Jupiter 200 4.0 +
- Nikon AF-P DX Nikkor 10-20mm f4.5-5.6G VR (makulátlan állapot!)
- WACOM INTUOS Pen & Touch S - Digitalizáló rajztábla (makulátlan állapot!)
- ÚJ HP ProBook 445 G11 - 14" WUXGA - Ryzen 5 7535U - 16GB - 256GB - MAGYAR - 2+ év garancia
- iPhone 17 Pro Max Mélykék - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
- Apple iPhone 14 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest



