Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    válasz ubyegon2 #7698 üzenetére

    Bevallom őszintén (így 40 évesen), hogy nem nagyon astam bele magam a témába de mindig is nagyon tetszett, a panacssorozás, már nagyon nem megy. Itthon csak nyugalmat akartam az asszonytól meg a szülők is fárasztottak, ezért meguntam, hogy néha amikor gép elé ülnek a frissítés miatt, megáll az élet. Felettem mindenkinek Mint-et természetesen, mindent törölve előtte és azóta nem nyagatt senki. Természetesen pár barát is látta ezeket a dolgokat, akik nagy "guruk" és megtetszett nekik, mondtam, hogy sokat nem tudok mondani a témában, próbálják ki. Na nekik lettek problémák, mert amikor már minden jól működne, akkor egy kis probléma esetén lusták kérdezni, ha meg kapnak választ, akkor nincs kedvük próbálkozni és törölnek.

    Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy anno mennyit szívtak egy XP telepítés és driver vadászattal? Olyankor csak sűrű pislogás van de ezt már rájuk hagyom. Itthon már csak a gyereknek van Win10, ő meg azt ront el rajta, amit akar. Az ő generációja már csak sima működést akar, nem érdekli hogyan, csak működjön... nem fognak gépet összeállítani soha.

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák