Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99
    addikt

    Bocsánat, akkor van belőle .deb is. Én valahol az előbb AppImaget láttam.

    A Flatpakben ilyenkor az a jobb a .deb helyett, hogy 1. a saját függőségeit használja, nem a rendszerét, amolyan konténerként fut, 2. nincs szükség manuális frissítésre, a Mint minden rendszerindításnál (elvileg) lefrissíti a Flatpakeket is, ha be van állítva. A .deb-nél manuálisan kell majd frissíteni, kivétel, ha a telepítéskor az OpenRGB saját repóit hozzáadta a külsős repók listájához.

    Most a következő projekt hogy a win11-ben behozott telefonos app-hoz hasonlót találjak.

    Nem tudom, hogy mennyire hasonló, a Windows 11-et mostanában kezdem felfedezni, dual bootban használom Linux Mint mellett. Jó kis rendszer lett az is, bár azért én a Windows 10-et jobban szerettem.

    Visszatérve a tárgyra a jelenlegi legjobb lehetőség a KDE Connect, illetve ZorinOS rendszerre a Zorin Connect. A KDE Connectet nem szükséges külső forrásból (pl. honlapról) telepíteni, a Mint belső tárolóiban is biztosan benne van.

    Kde-t megtaláltam feltettem ,műxik. Találtam hozzá valami Applet-et ami ad hasonló felületet ,de még nem találtam meg ,hogy tudom azt működésre bírni /bekapcsolni az applet-eket :D
    Elsőre én is az AppImaget találtam ,de kotorásztam még az oldalon
    Amig műxik nem akarom frissitgetni... megy és jóvanazúgy
    Flatpak első ránézésre nem rossz... csak mivel nem saját repó így a rendszerszintű hozzáféréshez kuka... most a gnome commanderrel lesz küzdés a jogosultságok terén :D
    24H2-es win11 et engedd el... kicseszett sz@r... 23H2 ami műxik... a 25H2 még ne hivatalos ,e úgy tűnik az megy ,de még tesztelelem... hogy azokat a bugokat kivették e ami a 24H2 ben behoztak

Új hozzászólás Aktív témák