Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Freel #37929 üzenetére

    Jah ez a passthrough téma elkerülte a figyelmemet, sorry. Ezzel kapcsolatban viszont nincs tapasztalatom.

    (#37930) rii: a nem grafikus telepítő is karaktergrafikus. Most kipróbáltam egy új iso-t, nem találok benne konzolos telepítési lehetőséget.
    A legelső Debian amit használtam az még az 5.0 volt, de azt is elég könnyen feltettem. Az amit korábban írtál hogy két hétig telepítetted (tök mindegy milyen okból) ma már csak kb gentoonál (meg talán Archnál?) fordulhat elő hogy félbeszakíthatod egy ponton a telepítést és később folytatod.

    "régen nekem úgy ment a debian install, hogy végigszenvedtem a dselect-et .... (a xwindow system-et is be kellett jelölni persze, akinek kellett ... mert rendszergazdai szinten sem kell a graf. felület ... mindek mennek fel default ) ,,,, be kellett lőni a hangot ... vga-t, xconfigure, hálókártyát ... majd kernelfordítás ..."

    Ez pedig szerintem abszolút csak gentoonál van, hogy még neked kell összeállítani mi kell a kernelbe, és aztán fordítani.

    Debianból van long term supportos verzió, a 6.0-ból és a 7.0-ból is (ha még nincs akkor lesz), ezekre új programverziók nem, de security update megy az adott rendszerre.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák