- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Google Pixel topik
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Magisk
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- iPhone topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
-
garga01
őstag
(rögzített hozzászólás)
Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
yozsee11
aktív tag
CX2388x hibára (64bit és 2+ GB esetén) találtam egy megoldást, két napja tesztelem és eddig jónak tűnik!
A lényege, hogy a PVR2 indítása előtt ne legyen több a szabad RAM, mint 2 GB.
MemTest programmal elindítom a memória tesztelést, (A program csak 2048 MB-ot tud tesztelni, tehát több példányt kell indítani.) majd miután elkezdte tesztelni, PVR2 indít, MemTest leállít, tv-t nézMint ahogy a képen is látszik, jelentősen lecsökkent a CPU használat a programnál:
Tudom, elég fapados és barbár megoldás, de egyenlőre több mint a semmi.
-
yozsee11
aktív tag
válasz
#65675776 #9519 üzenetére
Sorry, ezt benéztem, ma megnéztem természetes fénynél is, nem késő este, és a fölsőt nem takarja el, lehet eleve így kellett volna kezdeni.
Viszont ma kísérletezgettem. A régi SATA vinyóra ráraktam a Win-t (WMCváltozat), és az WMC-be minden gond nélkül működött a kártya. Hurrá, boldogság meg minden...na azóta kétszer is feltelepítettem ugyanazt az SSD-re, a drivereket ugyanabban a sorrendben telepítve, mint a SATA-s esetében és itt b@szik működni
-
yozsee11
aktív tag
-
yozsee11
aktív tag
Üdv!
Adott egy WinFast DTV 1800H tuner. Új gépem lett (Windows 8.1 Pro, ASUS Z87-K alaplap, legújabb driverek fent).
Digitális előfizetésünk nincs, így marad az analóg használat. Ha SPDIF-el kötöm össze a kártyát, akkor a PVR2 kifagy. Így marad a vonalbemenet, de akkor a hang késik kb. 1 mp-et.
Ha VLC-vel vagy MPC-HC-vel próbálom nézni, hogy kinagyítsam a képet teljes képernyőre, akkor ott a kép akadozik.Valami ötlet?
Köszi előre is a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Hobby rádiós topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- PlayStation 5
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen légkondit a lakásba?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- IBM Thinkpad T42 15" IPS + Dock II +tartalék alkatrészek
- Precision 7550 15.6" FHD IPS i9-10885H RTX 3000 32GB 512GB NVMe magyar vbill IR kam gar
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új RYZEN 5 5600X +Új RTX 3080 +Új 32-64GB DDR4 +1-2-4TB NVME SSD! GAR/SZÁMLA!
- XPS 15 9520 15.6" FHD+ IPS i7-12700H RTX 3050Ti 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 - prémium garanciával!
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Apple iPhone 16 Pro Max - Natural Titanium - Újszerű - 1 töltési ciklus - 2026. 05. 13.-ig Apple gar
- AKCIÓ! 16GB (2x8) G.Skill Trident Z RGB 4266MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- LG 77G4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz 0.1ms - MLA - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 4070 Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest