Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    válasz rlazol #2637 üzenetére

    igazából nekem csak az angol bulldog fajta tetszik,esetleg bordeaux(i) dog de az meg ugye kertes házba való. a neten nézegettem hirdetéseket ahol kiskutyákat árulnak, ha jó helyen nézelődtem akkor 100-150k között vannak amihez vannak oltások, törzskönyv, féregtelenítés, meg még sok minden annyira nem értek hozzá, sajnos. olyat is olvastam, hogy ugye az orra erőteljesen fel van gyűrve a tüdeje kicsit (horkolás rullz) , így sokat pl a tűző napon nem szabad vele lenni meg a hőségbe futni vele. Amúgy ahogy nézelődtem neten sok szaki írta hogy ha akar a kutya akkor elég gyorsan is tud futni, néztem róla videót is, szóval nem csak olyan lusta mint amilyennek mutatja magát. Lépcsőzés az nem lenne gond, megfogom aztán felviszem :D betegségekre oda kell figyelni meg gondolom dokihoz rendszeresen elkell vinni nehogy vmi baja legyen. még azt hiszem fontos hogy eléggé hízékony fajta úgyhogy édességet szinte semennyit se szabad neki adni akárhogy is kéri. ja még olyanra is gondoltam ha netán elutaznánk egy hétre vagy ilyesmi akkor vagy mehetne bátyámhoz, ott a házba is ill az udvaron is lehetne, vagy barátnőmékhez is, szintén kertes ház, szerintem meglehetne beszélni velük hogy a lakásba had legyen bent. igaz hogy a mamám itt lakik 100 méterre, de sajna a lábai miatt nem tudná levinni sétálni. Pedig azt is olvastam hogy ez a fajta kutya olya mint a nagymama kedvence :DDD azt említetted hogy kb 3 hónapos koráig nem mehet olyat helyre ahol vannak másik kutyák. hát sajna erkélyünk az nincs, de ilyen nagy belső elkerített udvar az van itt a társasházhoz. sacc/kb 100x200 méteres lehet, fele ilyen térköves másik fele füves. szerintem oda le lehetne vinni amíg megnő és megerősödik kicsit. a házba nem tudok hogy lenne akár 1 kutya is, remélem az nem gond hogy nekünk lenne ?! egyetemen még nem találkoztam semilyen kutyával, de egyszer lehet beviszem :D köszi a sok infót ;)

    [ Szerkesztve ]

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Új hozzászólás Aktív témák