Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Kapanyél #2065 üzenetére

    Előfordul, hogy az "eredeti" magyar címben
    Magyar címeket hasznász? Akkor ne csodálkozz, hogy valamit elront. Én angol címeket használok, csak magyar filmeknél van magyar cím és 99,9%-os a találat. TMDB-be szoktam javítani, mert néha el van rontva valami, pl. Safe House, RED, stb. el volt rontva, javítottam. Elég sokat javítottam így most már gyakorlatilag hibátlan a találatok száma. Ha van olyan film aminek úgy látod, hogy nem jó a címe akkor írj és javítom. :)

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • junkpod

    nagyúr

    válasz Kapanyél #2065 üzenetére

    Hát akkor nem jó szabályokat írtak a cikkben. Én mindenhol az angol/eredeti elnevezést és utána szóközzel az évszámot használom. Ez 99,99%-os pontosságot ad.
    Természetesen a scraper úgy van beállítva,, hogy az adatbázisban magyar címek és magyar tartalom-infó legyen letöltve.
    Nekem is volt egy tucatnyi hibás elnevezés ez kb 10% volt. Eleinte buta módon a KODIban kézi kereséssel átraktam a helyes címre. De egy új instal, ha előtte nem mentettem le a médiatárat akkor bizony szenvedést hozott. Sokszor egy észrevehetetlen elütés (Phil Collins nevét végtelen változatban le lehet írni:D, vagy a másik fórumban reklamált eset: Rogue One vagy Rouge One...) okozott fejtörést.
    Akkor neki estem: pc-n megynitottam a NAS mappáit, mellette böngészőben a TMDB-t és amit nem talált meg a KODI vagy hibás volt azt megkrestem TMDB-ben hogy van írva, milyen évjárat és javítottam a fájlnevet.

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák