Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Jhonny06 #23094 üzenetére

    Persze, ebben is van igazság.

    Bár itt és most a "Jaguar For Him" kapcsán könnyű az összehasonlítás, mert itt van nálam a vintage flakon, amit használok.

    A "Minotaure" kapcsán pedig az én észrevételeimet erősítik a hozzászólók a Fragrantica oldalán, azért merem azt gondolni, hogy nem csak én emlékszem az egészre nosztalgikus szemmel. :)

    Az a helyzet, hogy ez egy igen különleges, mediterrán hangulatú, fűszeres-balzsamos illat volt, és nagyon intenzív.

    Most tudod milyen az illata? Mint az órám bőrszíja ott, ahol átvette a csuklómra fújt parfüm illatát.

    Szó szerint, mint egy nagyon enyhe, friss, nyári kölnivel átitatott jó minőségű marhabőr szíj.
    Nyomokban ott van benne 1-2 komponens a jó ismert összetevőkből, de ennyi és semmi több.

    Szóval egy korrekt "bőrös" illat... Csak éppen nem ezért szerettem meg anno. És persze fél óra múltán már érezni sem lehet. Egy "EDT" esetében szerintem ez elég szomorú.

    Ez amolyan "Tesco gazdaságos" változata a kiváló "ősnek".

    No, de hát mit tehetünk? Ez van.

    A legjobb tényleg az volna, ha minden egyes piacon kapható parfümből elérhető volna illatminta is. :K (Tudom-tudom... soha nem lesz ilyen sajnos!)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák