Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ödönke

    aktív tag

    OK elszállt a paci 100ml Encre Noire-nak nem tudtam 7,3k-ért ellenállni. Majd jelzem, hogy bejött-e, ha nem akkor jóárasítva megszabadulok itt tőle. :)

    Rendeltem pár mintát. Első benyomások:
    Christiano Ronaldo Legacy - MEH

    Jacques Bogart Silver Scent - ha valakit ki akarnék irtani ezzel indítanék...

    Abercrombie & Fitch Fierce - nem rossz, nem az én világom szignatúra illatnak tökéletes lehet akinek bejön

    Dior Dune - szofisztikált illat, kicsit talán túl "finom" is még adok neki esélyt

    Lalique Encre Noire A L'Extréme - nem rossz kicsit túl sötét és baltával faragott, de nem rossz esti használatra lehet jó is, ezután kíváncsi vagyok mennyivel lesz hordhatóbb, hétköznapibb a sima

    Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu- Na ez.. nem véletlen hagytam utoljára.. kiköpött Tom Ford Oud Wood, de szerintem annyiból jobb talán, hogy egy kissé maszkulinabb és sokkal olcsóbb. Ebből ha tud valaki decantot az jelezzen pls, vagy felesbe, harmadosba venni, mert ez álom. Csak alkalmi használtra tudom elképzelni és csak ősz/tél szóval 80ml fájóan sok belőle.

Új hozzászólás Aktív témák