Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Ennyit dobott egy telefon gyártási költségén a memóriakrízis a Xiaomi szerint
- Samsung Galaxy S26 - szeret, nem szeret
- iPhone topik
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Kétezer eurós csomag lehet a Vivo X300 Ultra
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
Új hozzászólás Aktív témák
-
floatr
veterán
Ezek alapján akkor neked az a gondod, hogy közöd sincsen a processinghez. Ha lenne, akkor nem okozhatna gondot egy javaban implementált algoritmus. Így mondjuk tényleg nehéz, mert akkor nem az algoritmus maga okozza neked a problémádat, hanem az egész processing. Ettől függetlenül tartom, hogy két nap alatt összehozható a netes tutorialok alapján.
9386) Aethelstone ez valami olyan rendszer, mint a logo, csak java alapokon. Gondolom az volt a cél, hogy kezdők gyorsan érhessenek el eredményt anélkül, hogy a java swing és rajzolási ökoszisztémáját bemagolják. Ezek szerint a célt nem sikerült elérni...
-
disy68
aktív tag
A másik diák szerintem pont itt tette fel a kérdést.
-
axioma
veterán
Kicsit tajekozodhatnal mielott lebunkozol segitsegmegtagadas okan. Masreszt meg mi lett volna, ha az elso _kerdesed_ (hol akadtal el) teszed ide, es melleirod, hogy penzert segitseg is erdekel? Egyreszt kiderulne, miben kene segitseg, milyen szintu, masreszt kiderulhet hogy ket jo linkkel ki tud valaki segiteni amivel egyedul megoldod.
Ja segitseget beadandohoz csak csoporton belul megbeszelest vettunk igenybe - es me'g net se volt nagy segitseg 91-98 kozott. -
Ugyanaz az analógia... A puskázás csalás a dolgozatnál, ugyanígy a beadandót mással megcsináltatni szintén csalás... Te pedig ezt szeretnéd. Elég egyértelműen leírtad. Tisztességtelenül próbálsz játszani... Ez így nem oké. Tessék és küzdj meg a feladattal.
Egyébként egyértelmű, hogy itt segítséget nem fogsz kapni...Szóval egyszerűbb ha szépen továbbmész...és nem offolod tovább a topikot.
-
floatr
veterán
Tipikusnak tipikus. Már ne haragudj, de az eddigi hozzászólásaid alapján ne várj mást. Minimális java tudással, némi programozási ismerettel simán össze lehet szedni az információt. Pláne hogy van működő környezeted.
Ezeket az algoritmusokat még annó középiskolában a plus 4 ROM-jában láttam utoljára 25 éve, de youtube-on 10-15 perces gyorstalpalóval megérthető, az legalábbis mindenképpen, hogy milyen lépésekkel jutsz el a megoldáshoz, ha a matematikai háttere nem is érdekel. Ugyanez igaz a processingre is. Lehet h nem elég jó az oktatás, lehet h gagyi a konzultációs lehetőség, de tudhatnál segíteni magadon, csak akarat kérdése a dolog.
-
Lortech
addikt
A segítségkérésed itt offtopik. Nem csak a processing vs java miatt, hanem az "oldja már meg valaki helyettem a beadandómat" is.
Ez itt egy fórum, aminek az az értelme, hogy tudást, véleményt osszunk meg.
Te meg privátban kértél segítséged, konkrétumot nem írva, kvázi arra utalva hogy oldja meg helyetted valaki. Hülye lesz bárki minimum órákat beletenni és téged pátyolgatni, csak azért, hogy neked jó legyen.
Van álláshirdetés kategória. Ha azt akarod, hogy csinálja meg valaki helyetted, akkor tedd fel oda a hirdetésed.
Az meg, hogy neked áll feljebb, szánalmas. Magyar ugar? Tanulj, olvass el egy könyvet esetleg, ne másoktól várd a megoldást.
Amúgy meg levelező szakon alapvetés, hogy nem fogják neked szájbarágósan leadni az összes szükséges tudást, azért levelező. Azt feltételezi, hogy a hiányzó részt te rakod mellé. Lehet, hogy tájékozódni kéne mielőtt minden szar, csak a szegény diák nem, akinek dolgoznia kell a tudásért. -
Nekem eleg furcsak ezek a 'hirdetesek'. Ha valaki nem szivessegbol csinalja meg, hanem tenyleg penzert, akkor mennyit kellene ezert fizetni? Mennyi ma egy kozepes fejlesztoi szerzodeses napidij Magyarorszagon, 50k/nap? Hajlando lennel fizetni mondjuk 200k-t egy beadandoert?
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- One mobilszolgáltatások
- Vezetékes FEJhallgatók
- Ennyit dobott egy telefon gyártási költségén a memóriakrízis a Xiaomi szerint
- Ingatlanos topic!
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Samsung Galaxy S26 - szeret, nem szeret
- Windows 11: miért nem vált mindenki?
- Veszprém és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4538
- Xiaomi 11 Lite / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Kihagyhatatlan áron DELL XPS 13 9310 /i5-1135G7/8 GB Ram/512 GB SSD/FHD+ IPS
- Dell Optiplex 7040 SFF, i5-6500,8GB DDR4,256GB SSD, WIN11
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


