Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz Ordowick #23409 üzenetére

    Képernyő tükrözéshez terebélyes kínálat van alkalmazásokból, amikhez kell egy pc, ami a tv-re van kötve.
    10- app tükrözéshez
    A tv-nek kellene olyan alkalmazással bírnia, ami az iPad Airplay adását venni tudná, mint egy pc-s progi.
    2014-ben volt egy Connect SDK próbálkozás az LG részéről a tévéibe, amiről frissen semmit nem tudok.
    Az air server progit kipróbáltam, működik.
    A pcs-maces progik olyan 14-16€ árúak. ha van pc-d, meg is érheti. Vagy keresel olcsóbbat... (iTools)
    Késése van, ami függ a hálózat kondiciójától, egyebektől. Nem minden program viseli el a tükrözést az iPadon. (videoszerkesztők pld., de nem feltétlenül)
    Nekem a drága (18e Ft) HDMI-Lighting adapterem van. Jól működik. Apró szépséghibája, hogy nem pixelpontosan hajtja meg a fHD tv-t, hanem 1600x900 van felskálázva a kütyüben, ami tulajdonképpen egy mini frame-szerver ARM chippel, 256 Mb memóriával. Újabb eszközről, kiegészítőről nem tudok, pedig a Pro-nak már mocsok, méltatlan képe lenne össze-vissza méretezve a tévéig.
    dróttal másképp nem köthető össze.. esetleg Lighting-vga verzióban

    Olyan hivatalos store-beli ios appról nem tudok, ami háttér szolgáltatásként tükrözni képes az ipad képernyőjét olyan formában, hogy azt bármelyik okostv közvetlenül vegye. JB. esetén más a helyzet. Abban nem vagyok képben.

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák