Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    válasz subaruwrc #600 üzenetére

    Mire a 4-4.2 Ghz-e kevés lesz ennek a procinak, addigra már maga az architektúra lesz kevés. :)
    Nálam ez egy érdekes dolog volt mert egészen a végsőkig egy 4790k-ban gondolkodtam, aztán szöget ütött a fejembe pár hozzászólás az asztali gép ajánlós topikban, hogyha már i7, akkor ár/érték arányban ez az 5820k kimondottan megérheti. Mivel 2-3k-val drágábban jutottam hozzá mintha 8-9 hónappal ezelőtt vettem volna, így bánom hogy nem korábban léptem meg a vételt, de ez van. Játékok alatt szinte egy az egyben hozza a 4790k teljesítményét még alapon is, aztán hogy mit hoz a jövő, és mennyire hasznosul majd a 6 mag/12 szál, az kiderül, de azért reménykedem hogy ebből a szempontból 4-5 évre jó befektetést csináltam/csináltunk.

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Új hozzászólás Aktív témák