Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Sziasztok!

    Az a helyzet, hogy az előbb feldobott az egyik program egy ablakot (talán valami security advisor vagy valami hasonló), ami végigvezett lépéseken, köztük ujjlenyomatmegadás, majd újraindult a végén a gép. Bootoláskor előjött egy menü, ahol tudtam választani egy admin és a személyes belépőm között. Rámentem a sajátra, és behozott biztonsági kérdéseket, amik közül hármat meg kellett válaszolnom, pontosabban meg kellett adnom a leendő válaszokat. Ez okés, megvolt, majd írta, hogy adjam meg a jelszót vagy használjam az ujjlenyomatolvasót. Másodikat választottam, kiírta hogy egyezik, majd itt megállt minden. Sokáig vártam, de nem reagált semmire, így hát kikapcsoltam a gombbal (1 pillanat alatt leállt). Nos azóta nem tudom bekapcsolni. Megnyomom a bekapcsolót, kigyulladnak a fények, venti pörög, viszont a képen nem jelenik meg semmi sem.

    Mit csináljak? 8530p-ről van szó egyébként...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák