Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyo

    őstag

    válasz dudika10 #23524 üzenetére

    Magadnak mondasz ellent. Istent hozod példaként, hiszel benne, nem tudod miért, de hiszel benne. Én is hiszek a létezésében, mégsem fogok úgy beszélni róla, hogy szerintem(nem biztos, de lehet) létezik.

    Innentől kezdve, ha valamit személy szerint tapasztalok, akkor nem hiszem, hogy óvatosan kellene fogalmaznom..

    Elég kár, hogy Istenig kell visszamenni, hogy valaki megértse, hogy nem szerencsés b@sztatni valakit, csak mert saját meggyőződéséből állít valamit..emlékszem, amikor minden egyes kommentnél lecsaptatok, hogy de tedd hozzá, hogy szerintem..nevetséges....

    Sajnos a szakmai topik összekeveredett az "elmélet és mítoszgyártóssal", és utóbbi jött ki győztesen. Így én nem tudok hol nyugodtan beszélgetni a mérésekről, holott azoknak is ez volna a topikja (legalábbis én úgy gondolom, hogy az általánosságban fogalmába beleférnek).

    Egyetértek kammerer-el. Nem attól lesz szakmai a topic, hogy megmondod, hogy denon vagy rotel..teszem hozzá az újoncok is el vannak hajtva, hogy olvassanak vissza, ami részben igaz, de ennyi erővel állhatna a topic..
    A hifizés pont ott kezdődik véleményem szerint ahol Te azt mondod, hogy ez már wodooo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák