Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz saen #57628 üzenetére

    Szerintem megkapja, máskülönben nem sok értelme lenne ennek.

    Más: Nem tudtom ti hogy vagytok vele, nekem kb 70 win hiányzik a golden warihoz és szerintem most ráfekszek hogy még a nerf előtt minél több meglegyen, mert az exec nerf szerintem eléggé kellemetlenül fogja érinteni a tempo warikat (ettől függetlenül megértem a nerfet), a charge reworkkel meg gyakorlatilag az OTK paklik kuka, ugyhogy maradt a CW, azt nem nagyon érinti az exec nerf, de azzal meg nem túl gyors ugye ladderezni.

    Mondjuk azt sajnálom hogy az OTK paklit ki akarták nyirni mert egy kombó deck (volt), amiből szerintem több kéne, illetve jelenlegi metában ugye warriorból van a legtöbb müködö deck variáns, és most a nerffel ezek száma csökkeni fog, és szerintem a játék érdekesebb lenne ha minden classnak több (2-3-4) játszható deck variánsa lenne. Nem túl izgalmas szerintem hogy szembe jövő warlocknál a 2. körben már tudod jó eséllyel a deckjének a 90%-át, szerintem érdekesebb amikor szembe jön egy warrior, és nem tudod biztosan hogy most patron, OTK worgen, OTK giant vagy esetleg más. Értem hogy igy joval nehezebb mulliganelni ellene, de szerintem a játék is érdekesebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák