- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Megérkezett Androidra is az Adobe Photoshop
- Magisk
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- One mobilszolgáltatások
- Sony WH-1000XM6 - hajtás, pajtás
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Garmin Forerunner 255 Music - nem csak futóknak
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Oldfighter
senior tag
válasz
adodaniel #49794 üzenetére
"Más: Szoktam olvasni, hogy milyen típusú hangsugárzókat milyen erősítőkhöz ajánlotok. Egy márkát viszont sosem látok, és ez a Mordaunt-Short. Mi ennek az oka?"
Ennek ellent kell, hogy mondjak, már csak azért is, mert magam is ilyen márkával rendelkezem, illetve ajánlom is. Az viszont tény, hogy méltatlanul hanyagolt márka a fórumokban (más oldalakon), de ahol szóba kerül, ott dicsérik, főleg középkategóriától fölfelé. Denon, Marantz erősítők mellé kiváló választás.
-
#09634560
törölt tag
válasz
adodaniel #49794 üzenetére
Az a beállitástól is függhet mert ha lfe a beállitás akkor sub is és a frontok is üzemelnek mivel 0 frontok akkor nem kapnak 80Hz alatti hangokat..
Régi Mordaunt-Shortok tetszettek,az ujakat nem ismerem, nem kerültek képbe hallgatáskor. De a régiek tetszettek Onkyóval sokat hallgattam és azokat Onkyo, Yamaha, Pioneer mellé simán társitanám. Ha 4-5 éves vagy régebbi MS hangfalcsaládot találnék magamnak elérhető áron, még akár meg is lépném, újat nem merem meghallgatás nélkül megvenni mert a régiekhez képest elé vékonykák, törékenynek tünnek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Nintendo Switch 2
- Szomorú jövőt vetít előre a dedikált GPU-knak a Jon Peddie Research
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Lexus, Toyota topik
- Hálózati / IP kamera
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- iPhone topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7500F 32GB DDR5 512GB SSD RTX3070 8GB ZALMAN S2 TG Enermax 750W
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 0% THM 3 havi részlet! Beszámítás, 27% áfa, Sapphire Nitro+ RX 9070XT 16GB készletről
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged