Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok,

    Vagy 10 éve vettem a tescoban egy sárga kék csíkos locsolócsövet amit azóta használok, már megrágta a kutya kinnt maradt télen, stb, egész jól bírta, de idén eljött az idő hogy lecseréljem, mert már nagyon hamar hurkolódik.

    Gondoltam nem nagy mutatvány elmentem a nagy barkácsboltokba, és megtapiztam mi van, de mind elég silánynak tűnt, most emagon is rákerestem, és hiába ban 40+ értékelése a legtöbben azt írják hogy igaz hogy hurkolódik de legalább nem drága :W De Bmeg akkor miért adsz rá 4 meg 5 csillagot. A drágábbakra 15k felett meg senki nem ír semmit, szóval most fogalmam sincs milyen locsolócsövet tudnék venni, ami azért nem olyan drága, de legalább az első pár évében jól használható (azt nem is feltételezem hogy olyat találjak ami ugyancsak 10 évre elegendő lenne)
    Úgy tudtam hogy minél több csík van benne annál minőségibb, de már az összesen mininum 1 vagy 2 csík van, és rettentő silány minőség mégis.

    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák