Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    Na,hát azok kedvéért akik nem voltak ott egy kis élménybeszámoló a szombaton megrendezett kis összejövetelünkről.
    Tiszteletét tette Achill3uS,Over@locker,Johni5,CosmO_O,Alpi,Toyone,Northsys és jómagam :)
    A hangulat hibátlan volt,ki több ki kevesebb sikerrel vészelte át a napot,hardver viszont egyet sem öltünk meg a kb 130 liter nitrogén elpacsálása közben :C
    Én főleg AMD rendszerrel készültem,amihez a Gigabyte jóvoltálból kaptam kézhez egy 990FX Gaming csúcs AM3+ lapot viszont a bios kiforratlansága miatt ez a próbálkozásom hamar szétszedésbe torkollott,így a jól bevált,beton stabil Asus Crosshair V formula lappal folytattam a kísérletezést.

    Ennek eredményei úgy alakultak,hogy Over hathatós segítségével megjavítottuk a hazai max cpu-z mhz rekordot bő 150mhz-cel,így 8187mhz-et elérve.

    [link]

    Illetve korábban felállítottuk az 1 cpu-s AMD Hwbot prime global első helyet 7600mhz 8c/8t ...

    [link]

    Előttem csak 2 illetve 4 cpu-s rendszerek .. :D

    [link]

    Mindannyiunk nevében mondhatom hogy nagyon jó hangulatú esemény volt,sok szervezés után,alig várom a következőt :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák