Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beencee

    senior tag

    válasz repasi #1237 üzenetére

    Tudom, már írtam, de tetszik ez az XBOX-os megvalósítás is nagyon :R Más eszközökkel, hasonló eredmény. Jól értem, hogy te a back-end gépedről streameled a tartalmakat és ezt a sreamet fogadod és játszod le az XBOX-szal? Ha igen, ezt a streminget mivel csinálod? Mi fut a back-end gépen?

    5mp boot... Igen, ezt irigylem :O

    Front-end vs. back-end. Igen, valóban többféleképpen használjuk. Ha egy eleve elosztott rendszert veszünk - mint pl. te is - és a benne szereplő eszközökre nézzük, akkor valóban van egy kiszolgáló, alias back-end, illetve vannak különböző, ezeket a szolgáltatásokat használó eszközök, ezek a front-end eszközök. Ellenben, ha egy eszközön, pl. egy HTPC-n belül nézzük, akkor a back-end maga a HTPC, az oprendszerével, stb.-vel együtt, front-end szoftver pedig a MP, Medio, freevo, mifene.

    Sztem ez a Linux vs. Windows vita itt is értelmetlen, egy HTPC-nél különösen indokolt inkább a megvalósítandó funkciók (és persze a meglévő eszközök, tudás, tapasztalat) oldaláról közelíteni a problémát.

    És végül egy kis néznivaló, a HTPC szoftverek topikba tettem fel ezeket, filmek Meedio megvalósításokról: [link]

Új hozzászólás Aktív témák