Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz zolee0307 #3294 üzenetére

    A kockázat mindig megvan hogy nem olyanra sikerül ahogy egyesek gondolják, de egyrészt folyamatosan kommunikálják hogy merre halad, másrészt azért figyelembe vannak véve az emberek véleményei is (nem véletlenül dolgoztak annyit most az irányításon, ami ég és föld az eddigihez képest joy-al), pedig hol van még a végleges. Na de ezt ha gondolod, privátban vagy az sc topicjában megbeszélhetjük :)

    A dlc-k árait és rendszerességét még nem tudjuk. Én sem vettem meg a season pass-t, mert úgy voltam vele, hogy az még 40 euró lett volna, de ha a játék jó (és mondjuk félévente jön ki egy 10 eurós dlc), akkor 2 évig ugyanannyiba kerülne, de még ha 20 eurós is, akkor is egy évig. Aztán még ha utána is leköt, már nem zavar, ha esetleg többet költök mint az eredeti 60+40 euró lett volna (játék + pass). Mercenary editionnel ugye még olcsóbb is az a 60, szóval vagy egy évig egész biztosan nem fog az ember "rosszabbul" járni anyagilag, mint a pass-ot megvásárlók.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák