Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digger

    senior tag

    Sziasztok!

    Tesztelgetek egy MSI DIGIVOX mini Hybrid sticket.
    Egy HP CQ56-110SH laptoppal (W7 64 bit) és egy Panasonic NV-DS65 videokamerával próbálgatom.
    A hozzá adott TotalMedia 3.5-ös sw. valamiért nem akar jól működni. Beállítottam Magyarországi helyszínt. Analog T-s kábellel és a saját botantennájával próbáltam. (DVB-T)
    Első alkalommal elindult, jó volt a vétel majd kiakadt a program. Újraindítás után viszont fekete-fehér és nem tudom működésre bírni!
    Megpróbáltam a Windows Media Centerét is ezzel jól megy a tuner, minden oké, csak maga a program nekem eléggé fapadosnak tűnik! Nagy hátrány, hogy nem működik jól a hozzá adott távkapcsoló meg nem tud capture funkciót az AV és S-Video bemenetről!
    Vajon megoldható a DV kamera jelének digizését valamilyen más programmal, ezzel a tunerrel az S-Video bemenetről?
    Esetleg tudnátok valami nem túl drága megoldást a jobb minőségű DV kamera digizésre?

    A DVB-T vételt a botantennával teszteltem, utazás közben, Szeghalom közelében. A teszt csak pár percig tartott, megbizonyosodtam a működőképességről és vége.
    A vétel minőségét milyen programmal lehet "mérni"?

    Bocsi a láma kérdésekért!
    Még újonc vagyok a témában!

Új hozzászólás Aktív témák