Hirdetés
- Csak egy ország kap Exynos 2600-as Galaxy S26 telefonokat?
- Yettel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- iPhone topik
- Redmi Note 14 Pro+ 5G - a tizenhármas átka
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Örömhír: nem spórol Európán a OnePlus
- Vivo X300 - kicsiben jobban megéri
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
válasz
zhagyma
#6683
üzenetére
Ja, hát egy kicsit idegesítő, hogy az egyik adag adó bejön erről, a másik arról, viszont a közös halmazból pont kiesnek azok, amelyeket néznék. Ez még hagyján, ha elforgatással meg lehetne oldani, de ez a hülye PVR2 nem jegyzi meg a már betájolt adókat, mint analóg módban, hanem újra rá kell keresni a többire, ami negyed óra kb, és akkor meg a többit felejti el

Domb tetején lakom, "rálátok" a magyar és az osztrák adóra is. Viszont állítólag van itt még egy hegyhátsáli adó is az osztrák irányába. Az viszont még mindig kérdéses, hogy a Plus4 (szintén osztrák) és az ORF SportPlus miért Vasvár felől jönnek, Au. felől meg nem. Pedig úgy még be tudnám hangolni az antennát, mert úgy jönnek a magyarok, csak nem működnek mindig rendben, míg Vasvár felé fordítva igen.
Mi a f.szom ez a kártyás mizéria, vegyek meg dugdossak mindent össze, aztán a végül légvédelmi ágyúm lesz, mint a Csupasz pisztolyban!
Éppen azért vettem digi kártyát, hogy ne kelljen drága BOX-ra költenem. Egyáltalán, ha előfizetnék mondjuk DigiTV kódolt adásokra, akkor adják a PCMCIA-olvasót/modult és a szoftvert, vagy súlyos ezreseket kell érte fizetnem? Mennyibe jönne az nekem? És a szoftver meg akad a PVR2-vel, vagy mi?Amúgy a .ts felvétellel mi a fenét tudok kezdeni? Mert le nem játssza semmi, és videószerkesztőben sem megyek velük semmire. Most ha fel akarok venni valamit, álljak vissza analóg módba?
Egyébként mindenkinek köszönöm a rengeteg segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3581
- Bomba ár! HP Probook 440 G10 - i3-1315U I 16GB I 256SSD I 14" FHD I W11 I Cam I Garancia!
- iPhone 12 64GB 100% (1év Garancia)
- Fachixy FC-100 fejhallgató mikrofonnal / 12 hó jótállás
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Éppen azért vettem digi kártyát, hogy ne kelljen drága BOX-ra költenem. Egyáltalán, ha előfizetnék mondjuk DigiTV kódolt adásokra, akkor adják a PCMCIA-olvasót/modult és a szoftvert, vagy súlyos ezreseket kell érte fizetnem? Mennyibe jönne az nekem? És a szoftver meg akad a PVR2-vel, vagy mi?


