Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz zhagyma #3245 üzenetére

    úgy van ahogy leírtad csak éppen semmit nem tudok vele fogni.... :(((
    se kockásan, se recsegve, se , se, se.... csak korom fekete minden, rákerestem már 4 műholdra is de semmi... az antennán van 5-6fej szal elvileg szinte bármit betudnék fogni. a szomszédban 12000csatorna van....... nekem tök üres a kép. :(
    Kérdés hogy másnak van e tapasztalata vele?
    Gyenge a tunnerje esetleg?
    Vagy csak ez lehet a hibás???
    Azóta vettem egy jelerősítőt is, de azzal sincs se kép se hang.... már tiszta ideg vagyok... :(((

    Tian
    Ha a hazai adásokat is nézni akarod akkor MPG4-est vegyél!!!!!!!!!!!!!!!! a hazai adásokat csak azzal lehet nézni, ellenben (ez viszont nem biztos) azt hiszem hogy az mpg4es tudja az mpg2es kódolást is. az usbs kártyákhoz is mint a belsőkhöz is, jár minden! Driver, progi, stb. Nekem pl Aver usbsem van, anno 5000ért vettem budán üzletben. Most hogy már tuti az mpg4 idehaza háromszor annyiért árulják, de érdemes vadászni rá mert pár napja láttam valahol akcióban 6999ért. Tudja a digitális földit, az analógot(kebelről is) és van benne FM. ez az Nekem ez teljesen bevált, napi szinten órákat nézek TV-t vele laptopon is meg PC-n is és bírja, pedig még az olimpia előtt vettem...

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák