Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PikkPukk

    csendes tag

    válasz bzoley #249 üzenetére

    Leteszteltem megint: csak overlay-mixer módban van bibi, VMR és VMR7 módokban nem. HD-s csatin indulok, majd átváltok SD-re, összetörik a kép, de nem csak fullscreenben, hanem ablakban is. Visszaváltok HD-re, megjavul... Majd még keresgélem, hol van a kutya elásva... Overlay mixert szeretek egyébként használni ha lehet, mert - nekem úgy tűnik - az a leggyorsabb és az adja a legjobb képminőséget.

    Amit még rossznak találok a programban (de nem kimondottan hiba):
    - fullscreenben a zoomolós control-panel elrejtés/előhozás: egy kicsit idegesítő, hogy ha megmozdítom az egeret, rögtön előjön (zoomolva az adást) a control panel. Jó lenne, ha a zoomolást ki lehetne kapcsolni és a control-panel csak akkor jelenne meg, ha a kép aljára húzom az egeret (mint ahogy más lejátszóknál is működik).
    - ha már megy egy műsor (ill. az EPG szerint már megy, de a valóságban még nem), akkor EPG-ből nem tudom elindítani (két kattintással) a felvételt, pedig jó lenne, ha ahhelyett, hogy be akarná rakni az időzítőbe és dobna egy hibaüzenetet, hogy "már megy a műsor", inkább elindítaná a felvételt az EPG-ből vett paraméterekkel, kommentekkel (csak a kezdési időpont lenne más)

Új hozzászólás Aktív témák