- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- A Samsung gyártja az első 2 nm-es Qualcomm lapkát?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
-
Mobilarena
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
hkari
őstag
válasz
Killing #14696 üzenetére
Tudsz mondani esetleg ilyen FTP szervert? A legtöbb engem korlátoz felfele. A letöltést még tudom így mérni, és szinte mindig hozza a speedtest számait, de a feltöltést nem tudom így kipróbálni, torrenten meg egyszerűen nem akar normálisan feltölteni valamiért. Egyébként erzsébeten még mindig megvan a 130 felfele.
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Killing #13422 üzenetére
Nekem szeptemberben volt 1,2 giga, az eddigi legtöbb, és nem tudom hogy jött össze általában pár száz mega szokott lenni a forgalmam (korlátozás szerintem itt sem volt), bár én csak a tabletben használom a mobilnetet, nagy ritkán ha olyan helyen vagyok ahol nincs WiFi, vagy néha otthon éjszaka ha már kilőttem a routert és lusta vagyok visszakapcsolni.
-
Flashget
félisten
válasz
Killing #13393 üzenetére
félreértesz.
én is használtam csak mindig jöttek ki újabbak mondván javítja a régebbi verzió hibáit meg a "kritikus hibákat" és azt veszem észre minnél újabb úgy lesz egyre használhatatlanabb.
Mondjuk azt sem értem egyiknél azt írja aktív a másiknál azt írja passzív vagyok..teszt és aktív vagyok. Ilyenkor mi a helyzet? és ahol passzívnak tart nincs is kapcsolatom pedig van seeder... -
janos1988
addikt
-
McLaca
őstag
válasz
Killing #13042 üzenetére
Mert melyik szolgáltatónál van még kb. ennyiért akár csak 25Mbit közeli up?
Nekem eleinte 10Mbit volt, aztán egy évre rá kértük a második csomagot (eredetileg is azt kértük volna, de valahogy mire a szerződés ideért, a legkisebb került bele), és azóta 56 Terabyte feltöltésem volt torrentre. 3,5 év alatt, és nagyon kényelmesen. Nekem elég.Üdv!
-
-
Gyuree91
tag
válasz
Killing #12122 üzenetére
Na akkor ez jó hír, mivel régebben úgy halottam, hogy csak "feltúrással" juthat el, mert a légkábel nem biztonságos, vagy nem is tudom pontosan mit mondtak...
Remélem hamarosan elérhető lesz felénk is a DIGIKábel szolgáltatásai (szórólapot láttam, ahol nem írtak pontos helyeket, de a városrészünk említették meg rajta, ahol azt írják hamarosan elérhető lesz optikai szolgáltatásaik!)
-
Dictator^
veterán
-
-
-
McLaca
őstag
válasz
Killing #11491 üzenetére
Akkor tuti, hogy valamelyiken jóvá is lesz írva egy olyan időszak, ami kétszer van kiszámlázva.
Az ok egyszerű: a ma használatos számlázási rendszerekkel lehetetlen ugyanazt az időszakot kétszer kiszámlázni úgy, hogy a második számlázás előtt nem írták jóvá egyszer. Kivéve, ha nem a zárt számlázási rendszerrel, hanem kézzel összerakva készül a számla. Árulkodhat a fentiekről az utolsó, legfrissebb számlán a nyitott egyenleg. Szkennelt számlát továbbra is várom, ha van rá lehetőséged.
A havi költségvetésre: ha tudtad, mennyibe kerül egy havi digi szolgáltatás, akkor gondolom, a költségvetésedben is szerepelt. Hová tetted az árát abban a hónapban, amikor nem kaptál még számlát?
Apropó, 4 hónap? Ha jól emlékszem, 3 számlát említettél. Most már tényleg kíváncsi vagyok a számlákra.Üdv!
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Killing #11491 üzenetére
Akkor bemész az ügyfélszolgálatra és tisztázod, egyébként minden szolgáltatásnál előre fizeted a szolgáltatás havidíját és ha van forgalmi vagy bármilyen fogyasztási érték azt meg utólag. Net+TV+teló alapdíját előre fizeted, a telefon forgalmát utólag. Viszont ha van olyan is rajta amit kifizettél akkor ahogy írtam is sétálj be hozzájuk tisztázd le mi miatt számlázták ki újra, persze vidd a befizetett csekket is. Nálam mint írtam is rendben volt ,egyedül az eleje volt talán 1,5 havi, meg a mobilnetből egyszerre 2,5 hónap talán, de azt mondta is a csaj előre hogy így lesz.
-
McLaca
őstag
válasz
Killing #11475 üzenetére
Az árak mellett van ám elszámolt időszak is. Mielőtt anyáznál, győződj meg róla, hogy nem te nézted-e be (de).
#11483: így van, ne is fizesd ki. Pont. Csak használd két hónapig ingyen. Pont. Ettől a hozzáállástól kapok agyf@szt... ELŐfizetési díjat fizetsz, tehát előre fizeted ki a szolgáltatást. Sajnos először számlázni (teljesen logikusan) csak a bekötés után tudnak, így utólag ki kell számlázni a már aktuális hónapokat, és a következők ELŐfizetési díját is. És ha nem egy hónap, csak mondjuk 27 nap az elszámolási időszak, akkor lesz a 300Ft/hó árból 275. Megnézted az elszámolási időszakot? Nem.
(Nem a diginél, de máshol, más okból az elmúlt 6 évben úgy 30-35.000× magyaráztam el a digiénél sokkal bonyolultabb számlákat - a szám valós!)
Be tudnád szkennelni az összes számládat? Természetesen személyes adatok nélkül. Beleértve a kifizetetteket is és a most kapottakat is.Üdv!
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Killing #11483 üzenetére
Akkor menj be és kérdezz szépen utána. Novemberre mit számláztak? MERT mint mondtam nekem a Januári számlámon volt rajta a novemberi telefon hívásaim költsége, a februárin a decemberi, ha neked is csak az van kiszámlázva arra a hónapra akkor nincs gáz. Ezért mondom számold már át az összeget hogy stimmel-e. Nem is kell egyben 3 hónapot a 21K sztem sok egyben nyilván, ezért kellene az oldalukon regelni, megnézni ott melyik számlát hozza kiegyenlítettnek melyiket nem , lehet kiküldték véletlen azt is mait már befizettél. Lehet később fizetted és náluk még kifizetetlennek látszott.
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Killing #11479 üzenetére
Akkor kérdezz utána, de előbb a számold ki összegre stimmel-e, nehogy te legyél a végén a hülye. Amin a top net egész februárra van számlázva, az már a februári számla nem? Nekem is megjött már a februári számlám, amin rajta van a decemberi telefon forgalom, a februári net+tv+ a teló alapdíj. A januári számla, ami december elején jött tertalmazta a januári net+tv+telo alapdíjakat+ a novemberi hívások költségét. Ja és ezekhez még jön mindig a mobil net díja is.
A februári számlámat már január 7. megkaptam, e számlát kapok jött róla a mail. A januári pedig már december 3. megjött.
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Killing #11475 üzenetére
A 3 box az nem november, december, január, hónapokra 1-1 db? Esetleg azért más árakon mert az első hónap darab hónap? Regelj be a Digi oldalára és akkor neten is megtudod nézni hogy pontosan mire mettől meddig hogy számláztak, bár lehet nem részletesebb mint a rendes számla, de egyébként szerintem nem jellemző náluk a rosszul számlázás, legalább is nálam több mint egy év alatt nem volt vele gond, az első számla pedig mindig kicsit kuszább mivel általában nem elsején indul a szolgáltatás, azt számold ki hogy összegre stimmel-e. 21 ezer FT 3 hónapra az havi 7K Net+TV+telo + 1 boxra az szerintem nem sok, ha mindenből a max csomagod van.
-
Dictator^
veterán
válasz
Killing #11287 üzenetére
Nálam a 8mbit kereken 999kbyte/sec-cel tölt. Tehát a 80mbit, ha kereken lenne is hasonló értékeket kéne hoznia
De ez szép, bár a torrentet várom, mert speedtestnél jöttek már ki lehetetlen értékei a diginek.Esetleg valaki egy fogyasztásmérővel ránézne az TV-s SD Box-ra ? Kb 1-2 perc elég, hogy milyen értékék között ugrál.
-
dh66e
veterán
válasz
Killing #11171 üzenetére
Digikábel topicban kaptam segítséget diginet automata csatlakozása win7 alattremélem másnak is segít.
-
Calogero
addikt
válasz
Killing #11100 üzenetére
2./ Az ÁSZF „D” Mellékletének 2. számú Függeléke az alábbiak szerint módosul:
Bevezetésre kerül egy új, akciós lehetőség országos jelleggel, minden FTTH-s családi házas területen a digitális televíziózás további elősegítése érdekében SD boxot biztosítunk az új előfizetések mellé.
Minden új kábeltelevízió szolgáltatást (minimum a DigiMini csomagra kell előfizetnie) igénybe vevő Előfizetőnek az FTTH-s területeken elengedjük az 1 db SD box bérleti díját, amíg Előfizetői Szerződése él.
Az akció részletes feltételei honlapunkon található meg... -
mérgelődő
csendes tag
válasz
Killing #10846 üzenetére
McLaca HSz-hoz !!!Köszönöm a reagálást a problémámra. Nekünk is tavasz óta van ez a gond. Amennyiben mégis az én készülékemmel lehet a gond, akkor meg nincs aki megmondja, hogy milyen ( technikailag megfelelő, vagyis mit kell hogy tudjon)készülékre lenne szükség ahhoz, hogy a kiírja a hívó számát. Nagyon jó volt, mert sok a zaklató, erőszakoskodó telefonáló, lehet szűrni. Gondolom a szomszédban akkor nem ez a telefon van ami nekünk.
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Killing #10550 üzenetére
Mindegy a szolgáltató, ha a körzetszám ugyan az, nem kell 06 és a körzetszám sem tárcsázáskor, soha nem is kellett. Gondolom nem tudod mindenkinek a szolgáltatóját fejből, akiket hívsz, szóval eddig is hívtál mindenkit 62 es körzeten belül körzetszám nélkül, és ezután is menni fog. Csak ha más körzetbe telefonálsz akkor kell a 06 és a körzetszám.
Aktív témák
Hirdetés
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Linux kezdőknek
- Windows 98/ME kérdések és válaszok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM C ( Canon ) -Újszerű-
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Új MSI KATANA 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- Felújított számítógépek/merevlemezek Számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest