- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- iPhone topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
Új hozzászólás Aktív témák
-
McLaca
őstag
válasz
ribery22 #18819 üzenetére
Persze, ez függ az alaplaptól és még inkább a drivertől is. Csak az eredmény, amire válaszoltam, kísértetiesen hasonlít az i5-öséhez. Persze nem a win élményindexével kell összehasonlítani őket.
padi68: úgy érted, az élményindexet hogy lehet előszedni? Vezérlőpult/rendszer, vagy a számítógépen (asztalon, vagy start menüben) jobb katt/tulajdonságok.
Amit írsz, sandy bridge-es dedikált vga-s gép, lényegesen jobb eredményeket kell hoznia, mint pl. az enyémnek.
Üdv!
-
mario28
csendes tag
-
McLaca
őstag
válasz
ribery22 #16661 üzenetére
Az alapvető problémám az, hogy én amúgy Vostro-t vennék ismét, ha lenne normális kijelző. 17"-esben van ugyan, de az már hatalmas masina, de egyre inkább hajlok rá, mert amúgy is helyhiány miatt kell a notesz (a PC nem fér el), hordozni nemigen szoktam, akkor meg miért ne legyen kellemes méretű kijelzője? Kérdés persze, mennyire lesz eladható később, és elfér-e egy ilyenen.
Szóval ami kell, az a normális felbontású kijelző, és a HDMI. A kijelző jó a Latitude-ban, de nincs HDMI. A Vostroban van HDMI, de nem jó a kijelző, marad a Studio. De azért a Studio mégsem Vostro... Azt is jó lenne tudni, hogy a jelenlegi magasabb kategóriás Vostro-k (3xxx) fémkasztniban vannak-e (a 1015 biztosan műanyag, van belőle egy itthon), mert az sem lenne mindegy. A mostani V1400-asom fém teljesen, elvileg a Latitude-ok is, és nagy visszalépés lenne a teljes műanyagkasztni. Szóval még mindig dilemma van.
Nem beszélve arról, hogy matt kijelzőre lenne igény (Vostro, Latitude), a Studioban meg kötelezően fényes.
De a vége az lesz, hogy "fél HD" Vostro, aztán majd ha nagy kijelző kell, kikötöm HDMI-n TV-re (ez amúgy is igény lenne, szóval...).Üdv!
-
McLaca
őstag
válasz
ribery22 #16651 üzenetére
Hát, pedig a Vostro 1400-asomban a hangszórók is jók (hangosak és nem rezonálnak, elég jó hangképpel), meg a hűtés is csöndes. És ennek utódja lenne a gép. Igazából élőben hallanom kéne, de ebben a halott városban, ahol élek, esélytelen olyan üzletet találni, ahol kedvemre kifordíthatok egy noteszt...
Megint Vostro-t vennék, ha lenne értelmes kijelzővel, de nincs... 1600×900-as, vagy még inkább 1440×900-as 16:10 arányú kéne.Üdv!
-
air
nagyúr
válasz
ribery22 #15372 üzenetére
Közel sem biztos, hogy ez megoldja a problémát.
Az én 1564-esem a legfrisebb BIOS-szal is iszonyatosan melegszik. 2 böngésző, proci 70 fok, venti 4000+ rpm. Sajna ennek ellenére nem tudom szervízbe vinni, mert a feleségem naponta azon dolgozik. Majd ha a nyáron szabin leszünk beviszem a boltba ahol vettem, aztán görcsöljenek rajta egy kicsit.
Szerintem nincs jól felpasztázva a proci és a hűtő között.Ha meg mégis, akkor gyári hibás kell, hogy legyen, mert szerintem ez nem normális működés.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- LEGO klub
- Milyen notebookot vegyek?
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- E-roller topik
- EA Sports WRC '23
- Bluetooth hangszórók
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Lenovo Ideapad 3 Gamer notebook.I5 10300H / 16GB DDR4 / GTX 1650 / 250SSD +500HDD
- HP Victus 16-d10008tx 16.1" FHD IPS i7-12700 RTX 3060 16GB 512GB NVMe gar
- Lenovo Legion 5 Pro Gamer Laptop 2év garanciával (i7 13700HX, RTX 4060)
- Nitro ANV15-51 15.6" FHD IPS i5-13420H RTX 4060 32GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- ThinkPad P16 Gen1 16" FHD+ IPS i9-12950HX RTX A3000 32GB 1TB NVMe ujjlolv gar
- Bomba ár! Dell Latitude E6440 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- Gombászkönyvek egyben
- Samsung Flip 2.0 PRO 65" WM65R + Connectivity tray + Gurulós állvány
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest