Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz mastudio #50 üzenetére

    A srac nem en vagyok, es o sem vaganykodik evek ota 110-en megy, en meg aztan vegkepp nem, mert csak infot kozoltem. En kb. 75-os erossegen (gyengesegen) tolom, nemi segitseggel le is irtam egy korabbi hszben. A srac meg nem tudom ki, arra jottem ra, hogy F1 ligakat indit meg hogy 110-esen nyomja es assist nelkul. Ettol meg nem esport VB, de nem ugyetlen.

    En megneztem a linkelt videot, es az elotte levo 10 karrier videot is, es lattam, hogy kb 1 mp-vel rosszabb idot tudott csak menni ugyanolyan beallitassal amikor nem skillepelte az F2 reszt. Nezz bele te is a junius vegi videoiba, valassz ki egy tetszoleges palyat, nezz meg egy Haasos idomerot vagy teszt programot, aztan nezd meg a linkelt video utanit ugyanazon a palyan, mert akkor kezdte ujra F2 nelkul a Haassal.

    Nem zarom ki, hogy tudatosan van igy, de ha igen, akkor miert nem hivtak ra fel a figyelmet, nincs ezen mit titkolni, de amugy mi lehet az indok az eltero vezethetosegre?

  • orc88

    őstag

    válasz mastudio #50 üzenetére

    Codi nem arról híres, hogy hamar fixál orbitális bugokat az utóbbi évek tapasztalatai alapján... :U

    "Life's simple: You make choices and you don't look back."

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz mastudio #54 üzenetére

    Nem tudom, hogy most vitatkozunk (amivel semmi baj sincs) vagy elbeszelunk egymas mellett.

    En csak felhivtam a figyelmet arra, hogy van egy olyan bug / jelenseg a jatekban, hogy kb 1 mp. lassabb a gep ha a karriert ugy inditjatok, hogy elotte vegigmentek az F2-reszen. Ezt egy srac mutatja be a videoiban, vannak koradatok, program adatok, tenyek. Semmi nem indokolja ezt a kulonbseget, a keszitok nem hivtak fel ra a figyelmet. Az emlitett srac evek ota 110-es nehezsegen tolja az aktualis F1 jatekot.

    Eloszor az F2-es reszt is vegignyomva nem ertette miert olyan nehez vezetni a gepet, miert veri a csapattarsa atlag 2mp-vel, aztan kapott egy tippet, hogy inditsa F2 nelkul. Megtette, es hirtelen javul kb 1mp-t. Ezzel elegedett, ilyesmi nehezseghez szokott hozza 110 AI mellett a korabbi evekben, azzal is szamolva hogy tovabb fog gyorsulni ahogy hozzaszokik majd az uj reszhez.

    Nem a 110-es AI a lenyeg az csak azert jon jol, mert olyan valaki mondja el a velemenyet, aki mar sokat jatszott az elozo evekben a jatekkal, megszokott egy szintet tehat ki tud indulni valamibol. Nem is az a lenyeg hogy ez bug vagy egy olyan feature amit nem indokol kulonosebben semmi, es nem is hivta ra a fejleszo a figyelmet, hanem hogy tudjatok rola, hogy van egy ilyen dolog, es barki aki az elozo reszekben megszokta azt, hogy valamilyen nehezsegen jatszott, akkor nagy meglepes erheti ha most az F2-es resszel egyutt indul el, mikozben ha anelkul tenne akkor nem erezne jelentos "kepessegbeli visszaesest" / "AI erosodest". Arrol amugy nem volt szo, a srac sem azt mondta hogy az AI lett erosebb, hanem hogy az auto reagalt mashogy amikor F2 kezdett, vezethetetlenebb lett, mint F2 nelkul.

    F2 nelkul az en nehezsegi szintemen en sem erzem, hogy vezethetetlenebb lenne az auto, tesztprogramokon, vagy a csapattarsam ellen idomeron ugyanolyan helyzetben vagyok, mint F1 2017-ben voltam (kimaradt a 18) Versenyben mar, mert agresszivabb lett az AI, de az mas jellegu jelenseg, es ennak a "nehezitesnek" kifejezetten orulok. De az en velemenyem nem mervado, mert en eleg kutyauto vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák