Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁrPi2

    senior tag

    válasz suomalainen #15590 üzenetére

    Tisztelt magasszintű packetterelőpásztor(ok)!

    (...én a megszólításhoz ;) kapcsolódóan még Packet Tracer-t meg kicsit GNS3-t használó kiskolléga vagyok itten IE-k és IE aspiráns félék körében, én "mostanában" az A -tól a P -ig akarok csupán eljutni :B)

    Mindahány név ajánlatot köszönöm mindegyikőtöknek!

    (Kevin Wallace úgy látom itt kicsit "controversial" :F:F)

    Mindemellett megkésve olvasva az utobbi kommenteket , hol vagyok én attól de valóban érdekes (lehet a régi komoly tudású pásztoroknak) odafigyelniük hogy két vagy ugye három év a diszkusszióban szóba került csúcs cisco cert új standard érvényességi ideje. És A szintemen ami meghökkentett volna:

    "Ami a Cisco videokat illeti: ma már ugye nincs CCNA, de amiket láttam Udemyn azokat ..."

    Van ott jó új 200-301 video course, (hja...egy ccie aspiráns beszél belőled, te nem kutakodsz már jobb kisiskolát ),
    és az általam említett teacher-eket nem érinti a brekegés megjegyzés, azt én nem is érteném (hát ugye mert nem értek békául :DD. Habár hallgatom Maher Haddad-ot per Mikrotik, vagy Shyam Raj-ot per Juniper).

    David Bombalról szólván ő jó, de pl. valóban lassú (talán didaktikusan lassú és ismétlő), ezért azt találtam hogy 1,2-1,5 X vagy nagyobb lejátszási sebesség mellett lehet jobb a tanulmányi élmény.
    79,5 óra pt és gns3 labokkal 10 dodó volt a nagy udemy sitewide árleszállításkor.

Új hozzászólás Aktív témák