- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Motorola Moto G77 - kis motor, nagy karosszéria
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cathfaern
nagyúr
A %-ot nem tudom mérni. Mivel a diff változik, bányászhat soloban is, stb, nem tudod eldönteni hogy egységidő alatt mennyi BTC-t termelt.
brd:
Ha valaki bányászgépet vesz, annak már alapból gondjai vannak a matekkal
De ettől még nem lehúzás, ha kifizetteti az áramot + helybérlést. Még így is "megérheti" embereknek, mert nem otthon zúg / fűt a gép, illetve olyan gépeket is el tud helyezni, amit a saját hálózata nem biztos elbír (panelben ehhez nem is kell túl nagy gép). Nyilván idézőjelben, mert az egész bányászat nem éri meg, de ezt nem hiszem hogy a hostolónak a feladata eldönteni.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- DELL Precision 3420 (SFF),i5-6600,8GB DDR4,128GB SSD,Nvidia Quadro K420 2GB VGA,WIN11
- GYÁRI TÖLTŐK: USB-C / DELL / LENOVO / HP / FUJITSU / TOSHIBA / Asus / Macbook /// Bp,/MPL/Foxpost
- AKCIÓ! Dell Latitude 5455 14 FHD+ üzleti notebook - Qualcomm X Plus X1 16GB DDR5 512GB SSD W11
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

De ettől még nem lehúzás, ha kifizetteti az áramot + helybérlést. Még így is "megérheti" embereknek, mert nem otthon zúg / fűt a gép, illetve olyan gépeket is el tud helyezni, amit a saját hálózata nem biztos elbír (panelben ehhez nem is kell túl nagy gép). Nyilván idézőjelben, mert az egész bányászat nem éri meg, de ezt nem hiszem hogy a hostolónak a feladata eldönteni.

