Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surci1

    tag

    válasz V/ #18286 üzenetére

    A péntekkel kapcsolatban..... Tegnap izgultam, szinte óránként frissitve ellenőriztem a tn-t, de semmi változás nem volt a 2020-08-12 08:00 Consignment departure utolsó bejegyzés óta.. Aztán ma délután 3 körül frissült erre: 2020-08-15 13:30 Országos Logisztikai Központ, Arrival for processing
    Hála istennek, nem kellett senkinek a lipo charger. Már azon is elmélkedtem, hogy mi alapján lopják a csomagokat. Ha röntgen nincs akkor gondolom doboz méret, súly alapján (tablet, telefon méret). Mondjuk az is lehet, hogy mára elejét vették a Feucht-i lopkodásnak vagy pusztán nem az a műszak dolgozott akkor amikor a csomagom kezelték.
    Kicsit utána olvasva azért nem kis központ ez a feucht-i.
    A Nürnberg közelében fekvő Feuchtban található csomagküldő központot a DHL a következő országokba irányuló csomagküldő központként használja: Olaszország, Horvátország, Görögország, Törökország, Albánia, Macedónia, Magyarország, Románia, Bulgária, Szerbia és Montenegró. A Cseh köztársaságba irányuló Europack szállítmányokat is itt dolgozzák fel.
    A fő munkaidő este és éjszaka. A Feucht csomagközpont napi válogatási teljesítménye körülbelül 120 000 - 180 000 csomag a kimenő műszakban, és 130 000 - 180 000 csomag a bejövő műszakban. A maximális válogatási kapacitás 40 000 csomag óránként. Karácsony előtt a szállítások száma napi mintegy 600 000 csomagra növekszik. Sok ideiglenes munkavállaló dolgozik a csomagkezelő központban, hogy megbirkózzon a hatalmas mennyiségű csomaggal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák