Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue meth

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy érdekes sztorival állnék elő, nekem még most is magas, hogy mi a franctól lehet, hátha valakinek van tippje. Szóval, valamikor márciusban volt, hogy leszedtem valami oldalról a cs 1.6-ot nosztalgiázni, megnézni milyenek a régi pályák. nagy valószínűséggel benyeltem egy vírust, és elkezdett fura dolgokat csinálni a gépem. aztán egyszer amikor már talán be is lassult nyomtam egy resetet, és hiába indult újra, nem volt kép... totál fekete lett a monitor, készenlétben villogott a led is, közben a gép meg be volt kapcsolva. és az istenért nem tudtam vele semmit sem csinálni. jó megpróbáltam azt hogy berakom win cd-t hátha valami történik, semmi... mondom akkor tuti vga hiba, átkötöttem integráltra, semmi.... aztán addig babráltam, míg a mostani d-portot lecseréltem vga kábelre (mákom volt hogy volt itthon régi vga kábel meg dvi átalakító) és valahogy akkor sikerült életre kelteni a monitort. azt vontam le a dologból, hogy vagy lehalt a d-port csatim vagy a kábel ment gallyra, mert dvi-vel ment szinte egyből... pár héttel később csak kíváncsiságból visszadugtam d-portot és működött... azóta hibátlanul futott ezzel. erre most nosztalgiából nézegettem régi üzeneteimet facebookon, és az egyik link egy régi kedvenc oldal fórumos linkje volt, ami elvileg már megszűnt, de mondom megnézem, hátha tárolt verzió és bele tudok olvasni 😀 erre basszus bejön egy piros oldal fehér órási betűkkel, valami szöveg mellé egy férfihang elkezdi angolul mondani hogy vigyázat, az ön számítógépe valószínűleg megfertőződött stb stb. meg valami firefoxos bejelentkezős ablakot dobott fel username meg passworddel amit nem tudtam bezárni, se ezt a piros oldalt. pánikból gyorsan nyomtam egy resetet és megint azt csinálta mint a múltkor, halott monitor, a gép meg megy. újabb reset, semmi. mondom de jó megint rakhatom újra a windowst... erre betolom a cd-t, nyomkodom a billentyűzetet hátha csinál valamit, eltelik másfél perc és bejelentkezik a gép mintha mi sem történt volna. Na ez mégis mi a tököm lehet? Ötlet, tipp? Hardverhiba lenne? vírusírtó nincs fent :D

Új hozzászólás Aktív témák