Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    Sziasztok!
    Valami olcsóbb gamer notit szeretnék és a választásom egy Asus FX504GM-E4057-re esett.
    Nekem nagyon bejönne mert 1060-as 6gigás nvidia kártya van benne, és 300k körül árulják.
    Tisztában vagyok vele, hogy ez nem a legjobb megoldás de:
    -a gép nem lenne sokat hurcolászva
    -a macskát figyelmeztettem, hogy ha csak ránéz az új jövevényre, kint fog aludni télen a gangon
    -hely nincs egy komplett gépnek
    -pénzem sincs a nulláról megint felépíteni egy gamer gépet monitorral billenccsel meg minden mással
    -nem tartom magam casual gamernek, de őszintén szólva sosem a grafika volt nálam az elsődleges szempont. -A kártyából azért nem engednék mert ez még 3-4 év múlva is hoz majd egy számomra tökéletesen elfogadható szintet.

    A neten egy-két helyen rosszakat olvastam róla, hogy állítólag a hűtése rossz, és limitálva van a CPU is (utóbbi annyira nem érint engem szerinte). Én alapból nem az i7es, hanem az i5-8300H kivitelt néztem. Abban négy mag van, gondolom csak nem termel annyi hőt, még ha a TDP-je ugyanannyi is mint az i7-esnek. Néztem, hogy elvileg réz hőelvezető van benne (vagy olyan színűre színezett...) és két normálisnak tűnő ventillátor is, és elég sok helyen tudja beszívni/kifújni a levegőt.
    esetleg erről van valakinek tapasztalata?

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák