- iPhone topik
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Google Pixel topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Yettel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen GPS-t vegyek?
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tvamos
nagyúr
válasz
dave0825 #983 üzenetére
Okes, de itt a LED idomultiplexelt, tehat a LED atlagos arama az a kiszamolt ertek ( (Ut-Uled) / R) harmada. (Az oszlopok szamaval kell osztani.)
Igy nalad azt a 4-6mA-t el kell osztani az oszlopok szamaval, azaz 5-tel. (Ha eltolod a software-t, akkor 6-tal.) Ez igy nem sok...(#984) gyapo11 válasza tvamos (#980) üzenetére
Jajjjj! Meg mindig igy nez ki az EWB? Ez fajt...Beírtam EWB-be, de nagyon kicsi szaturációs feszültséggel számol a tranyókon,
Ez valoszinuleg jo lehet, mert nem tul nagy az aram. Hogy 20mA-nel mennyi, azt meg kell nezni a diagrammon.
Amugy miert nem LED-et raktal a szimulacioba?
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- AKCIÓ! Intel Core i9 14900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX X570-E Gaming alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest