- Huawei Mate X6 - keleti oldal, nyugati oldal
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kicsomagolták a Vivo X Fold 5-öt (videó és fotók)
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- iPhone topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- VoLTE/VoWiFi
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
biker
nagyúr
Üdv
Hogy lehet egy Arduino Leonardo-t elfelejtetni a windowsal, illetve megváltoztatni esetleg a kártya azonosítóit?Probléma:
van egy EDTracker nevű fejkövető giroszkóp. Első amit vettem hibás volt, nem indult el, összeomlott, stb Ezt telepítette a win10 a játékos gépre és egy laptopra is, ameddig próbáltam éleszteni, sikertelenül. egy hónappal ezelőtt.
Az eszköz kétféleképpen települ, soros portként és joystick eszközként 3 tengelyen. Normál esetben.
A hibás eszközökön Arduino Leonardo néven vagy bejelentkezett vagy nem.Az új eszköz tökéletesen feléled, bejelentkezik mint EDTracker, de utána felismeri a win és átvált Arduino Leonardora. Ezzel összevész a másik eszközömmel aminek szintén ez a neve, de a probléma, hogy ennek a neve EDTracker lenne!
Ez soros porton az edtracker szoftverrel hibátlan, működik a 3 tengely, de joysticcként nem ment.
ekkor jutott eszembe, van egy harmadik laptop, amin soha nem volt a rossz régi modul feltéve. Bedugtam, 3mp múlva hibátlan, 1db com port, 1db EDTracker joystick vezérlő, és működik a 3 tengely.Visszadugtam a játékgépre, megint nem működik.
Ekkor elkezdtem hardware ID-ket túrni és DeDevice megoldásokat keresni, a lényeg, hogy az USB eszköz neve EDTracker, de a játékvezérlők közt már Arduino Leonardo nevet kap, mert a windows eszközkezelőben benne van, hogy eszköz első telepítése 07.15 és azt tölti be. Hiába távolítom el, akár a nirsoft féle eltávolítóval, valami cacheből előveszi a régi infót, ehhez a VID of 2341 and PID of 8036 két azonosítóhoz, és betölti hogy arduino leonardo és nem megy a joystick.
Hogy lehet ezt megoldani, vagy kitörölni végleg (reinstall win nélkül) az előzményt, vagy más ID-t adni a kártyának?
a soros eszköz neve legalább mindig EDTracker, de az USB eszköz más nevet kap, érthetetlen módon.
[kép] [kép] [kép]
Az eszköz biztos hibátlan, másik laptopon tesztelve, így a supportjuk is elfogyott, ezt ők se tudják megmondani.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen notebookot vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AliExpress tapasztalatok
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- League of Legends
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Háztartási gépek
- Posta, csomagküldés
- Huawei Mate X6 - keleti oldal, nyugati oldal
- További aktív témák...
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W docking station (3TR87AA)
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS ELITE Z790 i7 14700K 64GB DDR5 1TB SSD 7900XTX 24GB be quiet! SB802 1000W
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB SSD fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged