Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Quqesz #21644 üzenetére

    Ja, elképesztő dolgokat olvasok néha, némelyik tagtárs keze alatt simán megfordul 1mFt értékű teló évente:Y, van aki párhuzamosan tolja 6s plus-al és s7edge-el, stb. Persze, ha munkáltató adja megértem, de nettó hobbinak kicsit meredek:DDD

    Az s7e-t sem tervezem cserélni pár évig, nekem a következő igazi plusz a minőségi VR lesz ultra nagy felbontással (mondjuk szemenkénti QHD, amihez min 6k-s kijelző kell) és az ah+ad-s wifi. Ezek egyike se valószínű az s8-ban, nettó flancosabb SoC-ért és 4k-ért (ami még kevés lesz a fotóminőségű VR-hoz) nem fogok váltani. Most az sgs2 után elképesztő persze a fejlődés, az öreggel van, h 10percig vadászok GPS jelre, ez meg mp-ek alatt megfogja SIM nélkül/repülőmódban is (GLONASS ugyebár), az LTE klasszisokkal jobb az alkamasint vidéken egyedül elérhető 2g-nél, és végre nem fáj a szemem, ha egy órát netezek rajta. (anno az sgs2 "kijelzősztár" volt, csak épp nem az én szememnek... elég jó látással "vert meg" a sors, fHD alá semmiképp se mennék telóban)

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák