-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
tjb007
nagyúr
válasz
yerico #12205 üzenetére
xTAB-70i lesz az
Én is lefuttattam az xPAD-70 + (nem hivatalos) ICS kombó alatt.
Antutu v2.7.3
LinPack Single thread
LinPack Multi thread
Quadrant
───────────────────────────────────
"az M3 nem más, mint az M1 kisebb csíkszélességgel gyártott változata"A vezérlők is frissítve lettek benne de ez már tényleg nem is lényeges.
Gyorsabbnak érezted, OK. Én is sok mindent érzek gyorsabbnak ami mások szerint meg nem az.
Hardveresen, papíron az AML8726-M3 jobb és erősebb de ha abbann az eszközben amiben ilyen van, a szoftver amivel eladják szar/nincs optimalizálva akkor meg vagy lőve. Remélem érted, hogy mire akartam ezzel célozni. -
kelzsoca
félisten
válasz
yerico #12206 üzenetére
Azt hittem, hogy az, hogy van nálam egy időben egy A10-es tablet és egy AML8726-M3, és mindkettőt használtam is, az számít valamit. De ezek szerint tényleg semmit.
Az AML8726-M3-as tablet, és a másik A10-es tablet pontosan milyen volt, főleg típus/méret/OS miatt kérdezném.
-
klepto
addikt
válasz
yerico #12111 üzenetére
yerico:
A Java alatt olyan oldalak kezelésére gondoltam, mint a jojatek.hu.
Én ezt még soha nem próbáltam mobilon, de tableten talán előkerülne, ezért merült fel bennem a JAVA futtatása.tjb007:
Végül is a nagy ram annyira nem fontos, ha nem akad a tableten az Android, a nagy rom viszont tényleg az, hogy elég tárhely legyen az appok futtatására!
Szóval továbbra is várom a segítségeteket, hogy mit érdemes venni az alábbi felhasználásra; max 40.000.-Ft-ig:
-Internet böngészés (Flash támogatással)
-Online játékok
-Online, és offline (letöltött) videók nézése (YouTube, és egyéb, internetes oldalakra beágyazott videók)
-Online, és offline zenehallgatás,
-Skype (lehetőleg teljes kompatibilitással, a percadó bevezetése miatt, családi kapcsolattartásra, a mobiltelefon családi csomagja helyett)
-Android játékok (3D-s is)
És talán még egy fontos dolog, a kijelző ne legyen túl érzékeny, és a felbontása a lehető legtöbb appal legyen kompatibilis! -
DJGABI
addikt
válasz
yerico #12111 üzenetére
[link] Vicces, mivel nem tud futtatni. Gyárilag legalábbis tuti, szóval hiába teszel rá egy jar játékot/appot, az nem fog menni, ahogy a böngészőből se tudsz futtatni semmilyen Java (nem JS, mert az természetesen megy) kódot. Utóbbit a C*B netes bankjával próbáltuk, nem ment tavaly, azóta látom csináltak már mobilos nézetet. Úgyhogy ha ez létszükséglet, akkor kb az összes droidos készülék kiesett kollégánál
-
yerico
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2253,95% Akkumulátor
- Patika hibátlan Iphone 14 PRO MAX 128GB Független - Dark Purple - 5 Mobilxof tok + Üvegfolia
- Vadiúj számlás SSD-k! Kèszleten több darab!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest